Vitrineskab/udstillingsmontre med LED

Varenummer: 6247529
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Vitrineskab/udstillingsmontre af glas med indbygget LED og hylder af glas, underdel af sortlakeret MDF, front med låge, bag hvilken hylder. H. 187 B. 50 D. 50 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgle mangler, dog ikke låst.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:10:00
Showroom:   Aarhus, DK

1880835 06-08-2022 19:14:33 DKK 300