Folmer Bendtsen, komposition, litografi (cd)

Varenummer: 6198064
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6201980
Folmer Bendtsen (1907-93). Komposition, litografi nr.299/500, signeret i bly. H.54 x 44 cm (72,5 x 61 cm)

Auktionen afsluttes:  01-05-2022 18:25:00
Showroom:   Næstved, DK