W. E. Johnsen. Parti fra Verona

Varenummer: 5680710
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

W. E. Johnsen. Parti fra Verona. Olie på plade. Sign. 33 x 40 cm. ( 46 x 53 cm.)

Auktionen afsluttes:  08-06-2020 12:32:20