Walther Schwartz. Landskabsparti (cd)

Varenummer: 6129365

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Walther Schwartz (1889-1958). Landskabsparti, olie på lærred, sign. W. Schwartz 1914. 33 x 42 cm (38 x 48 cm). Fremstår med aldersrelaterede krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 20:17:03
Showroom:   Vejle, DK