Werner Nielsen. Lyseklippen v. Rø

Varenummer: 6313986
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Werner Nielsen. Lyseklippen v. Rø . Olie på lærred. Sign. Werner Nielsen. 45,5 x 64,5 cm. (57 x 76) cm.

Auktionen afsluttes:  26-01-2023 13:01:58

2185399 25-01-2023 23:26:25 DKK 300