Vurdering:
20.000
Det Halbergske Familieportræt, af Wilhelm Barth. Gouache på papir. Sign. W. Barth (på tysk kurrentschrift) samt dat. 1906. 68,5 x 101 cm.
Dette værk er en del af en temaauktion over ældre billedkunst.
Se alle værkerne her
01-01-1990 00:00:00