Willam Skotte Olsen, ansigt samt indrammet skrivelse/ sangtekst (2)

Varenummer: 6216326

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Wiliam Skotte Olsen (1945-2005). Komposition med ansigt, olie på lærred, 52 x 40 cm, sign. WSO. UR. Medfølger en indrammet skrivelse/ sangtekst om lotuskys, rammemål 52 x 42 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 20:57:34
Showroom:   Kolding, DK