Willam Skotte Olsen, cd. Komposition med ansigt.

Varenummer: 6216326
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 3.000

Wiliam Skotte Olsen (1945-2005). Komposition med ansigt, olie på lærred, 52 x 40 cm, sign. WSO. UR. Medfølger en indrammet skrivelse/ sangtekst om lotuskys, rammemål 52 x 42 cm. (2)
Auktionen afsluttes:  19-08-2022 20:29:03

1069411 19-08-2022 20:27:03 DKK 2200
1975395 18-08-2022 17:22:46 DKK 2000