Willer Jørgensen 1900-tallet cd

Varenummer: 6294934
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 2.000

WILLER JØRGENSEN. Olie på lærred. Vinterparti fra landsby. Sign. Willer Jørgensen. 49 x 37 (59 x 47).
Auktionen afsluttes:  07-11-2022 18:47:00