Kategori  Vurdering

William Henriksen, cd. 'Gammel gård i Udsholt'.

Varenummer: 5421692
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
William Henriksen (1880-1964). 'Gammel gård i Udsholt (ved Rågeleje). Olie på lærred. Sign. Wm. Henriksen. 25 x 33 cm, (31x39).

Auktionen afsluttes:  15-09-2019 11:48:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

82552 13-09-2019 19:37:40 DKK 300