William Henriksen, to kompositioner (cd) (2)

Varenummer: 5092690
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

William Henriksen (1880-1964) Interiør med empire kommode og komposition med ko. Begge olie på lærred, begge sign. Wm. Henriksen. 30x39 cm. (52x41 cm.) og 30x25 cm. (39x34 cm.). (2)

Auktionen afsluttes:  12-09-2018 18:15:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej