Kategori  Vurdering

William Skotte Olsen cd. Olie på bordplade af teaktræ

Varenummer: 5354723

Næste bud: DKK 5.000
Vurdering: DKK 10.000
William Skotte Olsen, 1945-2005. Komposition med figurer og fugl. Sign. WSO. Olie på bordplade af teaktræ fra sofabord. 54 x 130 cm. Udstående skrue i pladen.

Auktionen afsluttes:  04-07-2019 19:26:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej