William Skotte Olsen. Landskabskomposition med figur (cd)

Varenummer: 6304761
Vurdering: DKK 12.000

William Skotte Olsen (1945-2005). Landskabskomposition med figur, olie på plade. Sign. WSO. 50 x 70 (59 x 79 cm.)
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 14:27:42