Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
William Skotte Olsen. Landskabskomposition med figur (cd)
:
6304761
Hammerslagspris
:
9.600
Vurdering
:
12.000
William Skotte Olsen (1945-2005). Landskabskomposition med figur, olie på plade. Sign. WSO. 50 x 70 (59 x 79 cm.)
13-12-2022 20:10:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
122621
13-12-2022
19:19:18
9600
Til toppen