William Skotte Olsen. Olie på plade komposition med figurer, hus og fugl. (cd)

Varenummer: 6222695

Næste bud: DKK 6.000
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

William Skotte Olsen. Olie på plade, komposition med figurer, hus og fugl, sign. WSO, 62,5 x 83,5 cm. (65 x 86 cm).(cd)

Auktionen afsluttes:  07-07-2022 20:00:31
Showroom:   Aalborg, DK