På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
William Skotte Olsen. Olie på plade komposition med figurer, hus og fugl. (cd)
Vurdering:
10.000
William Skotte Olsen. Olie på plade, komposition med figurer, hus og fugl, sign. WSO, 62,5 x 83,5 cm. (65 x 86 cm).(cd)
03-07-2022 20:00:00