Kategori  Vurdering

Willy Bille , motiv fra Bornholm, olie på lærred

Varenummer: 4963624
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Willy Bille 1889-1944 motiv fra Bornholm, olie på lærred. Sign. WB. H.47 x 67 cm (56 x 76 cm) Nogen krakelering.

Auktionen afsluttes:  21-04-2018 19:02:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1763659 21-04-2018 09:15:43 DKK 300