Willy Dannerfjord. Vinterlandskab (cd)

Varenummer: 5194573
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Willy Dannerfjord (1904-1960). Vinterlandskab, olie på lærred, sign. W. Dannerfjord. 100 x 135 cm (117 x 152).

Auktionen afsluttes:  02-01-2019 11:28:00

1415729 29-12-2018 23:52:20 DKK 300