Willy Gretor. Mandsportræt

Varenummer: 5343226
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 1.500

Julius Rudolph Vilhelm (Willy) Gretor / Petersen (1868-1923). Mandsportræt. Olie på lærred. Sign. og dat. 90 (nederst til venstre). 33 x 22,5 cm (30 x 40 cm).

Auktionen afsluttes:  28-05-2019 20:31:38
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej