Willy Nilsson, motiv fra Spanien

Varenummer: 6284306
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Willy Nilsson (1920-?), motiv fra Spanien, olie på plade, sign. Nilsson, 51x56 cm. U.R.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 17:34:45
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

705382 25-11-2022 17:24:26 DKK 300