Wladyslaw T. Chmielinski, byparti ved vintertid med personer (cd)

Varenummer: 5089976
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 3.000

Wladyslaw T. Chmielinski, (1911-1979). Byparti ved vintertid med personer, olie på lærred. Sign. W. T. Chmielinski. 25,5x35,5 cm. (42x52 cm).
Auktionen afsluttes:  05-09-2018 14:24:58