Yan Kai Nielsen, komposition Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5630940

Varenummer: 5619212
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Yan Kai Nielsen (1919-2001), komposition, indrammet akvarel, sign. Yan-50, 48,5x38 cm. (68,5x56 cm),

Auktionen afsluttes:  28-03-2020 15:33:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej