Yelva Vermehren. Opstilling med markblomster

Varenummer: 5881388
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Yelva Vermehren (1880-1978). Opstilling med markblomster, olie på lærred, sign. 51 x 43 (63 x 55) cm.

Auktionen afsluttes:  20-12-2020 18:14:00
Showroom:  Aarhus