Ylva Vermehren. Blomsteropstilling. cd

Varenummer: 6262987
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ylva Vermehren (1878-1980) Blomsteropstilling. Olie på lærred. Sign.: 'Y. Vermehren'. 57 x 48 (64 x 65) cm.

Auktionen afsluttes:  05-09-2022 16:34:00
Showroom:   Herlev, DK

167240 31-08-2022 18:03:47 DKK 300