Yelva Vermehren, cd. Gårdparti med dreng og pige, 43 x 60 cm

Varenummer: 6272523
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Yelva Vermehren 1878-1980. Gårdparti med dreng og pige. Olie på lærred .Sign. Y. Vermehren, 43 x 60 cm, (58x74).

Auktionen afsluttes:  21-09-2022 19:37:00
Showroom:   Kolding, DK