Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   3 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Michel Cren Pietsch, 'Wind of change-Soviet Zone' bemalet kølerhjelm (cd)
Michel Cren Pietsch f.1970. 'Wind of change - Soviet Zone', bemalet kølerhjelm af glasfiber og metal, signeret og dateret 2014. H.95 x 116 cm.Dette lot er en del af en samling international graffittikunst til salg på Lauritz.com i Næstved nu. Se auktionerne her

Varenr: 6140287
DKK 12.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-01-2022
19:48
DKK 6.000
Rime (Jersey Joe). Komposition 'The Party Outside of the Party #1, akryl på bomuld (cd)
Rime (Jersey Joe) f.1979. Komposition 'The Party Outside of the Party #1, akryl på bomuld, signeret og dateret 2018. Motiv ca. 72 x 41,5 cm (84 x 54 cm)Jersey Joe Rime, kendt som 'RIME' stammer fra Brooklyn hvor han i en meget ung alder startede sin løbebane som graffiti kunstner og hvor han ...

Varenr: 6140274
DKK 7.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-01-2022
19:50
DKK 3.400
Rosendahl x Zarah Voigt Lysestage - forsølvet (H13,5 cm)
Rosendahl

 DKK 249,95
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Rime (Jersey Joe). Komposition 'Healing myself by winning', tusch på pergament (cd)
Rime (Jersey Joe) f.1979. Komposition 'Healing myself by winning', tusch på pergamentpapir i lag, signeret og dateret 2018. H.41 x 29 cm (61 x 49 cm)Jersey Joe Rime, kendt som 'RIME' stammer fra Brooklyn hvor han i en meget ung alder startede sin løbebane som graffiti kunstner og hvor han hurtigt...

Varenr: 6140277
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-01-2022
19:52