Vurdering
12345...7»   Varer pr. side   185 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Centurion, damecykel, 5801
Centurion damecykel med 7 gear og stel str. 47. Stel nr. WAK53328A. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel, kraftig rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5693526
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-07-2020
11:43
Focus, damecykel, 5810
Focus damecykel med 27 gear og stel str. 43. Stel nr. WBH00146V. Fremstår låst og med brugsspor. Kæde med rust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5710720
12:24
Kildemoes, herrecykel. 5674
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 58. Stel nr. WBK605188H. Fremstår låst og med brugsspor. Hul i sadel, knækket støttefod. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5710729
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-07-2020
12:27
DKK 450
Everton, herrecykel, 5808
Everton herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 54. Stel nr. WBK201819E. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5693537
14:29
Centurion, damecykel, 5782
Centurion damecykel uden gear og stel str. 50. Stelk nr. WAK50547X. Fremstår låst og med brugsspor, kraftig rust på kæde, mangler greb på styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5693500
14:47
Raleigh, herrecykel. 5936
Herrecykel fra Raleigh med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt bremse, rust på kæde samt defekt sadel og skærm. Stel str. 56 cm. Stel nr. WN54438A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5704095
16:16
Sort Passion Herre cykel 51 cm.
Sort Passion Herre cykel 51 cm. 7 gear, alu. stel, kantede rør,monteret med cykelstol, låst med kraftig kædelås, fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 5679578
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-07-2020
17:32
Ford Focus, st. car, 1,6 TDCI
Ford Focus, st. car, 1,6 TDCI. 211000km. Indregistreret første gang august 2008. Der er ikke registreret restgæld i bilen. Der medfølger 1 nøgle. Fremstår med alm. brugsspor, lidt snavset, samt et par buler på førersiden. Bilen starter uden videre. Lauritz.com garanterer ikke for bilens stand ...

Varenr: 5710715
DKK 28.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-07-2020
DKK 9.800
Centurion, herrecykel. 5222
Centurion herrecykel med 14 gear og stel str. 52. Stel nr. WAK39801V. Fremstår ulåst og med kraftig rust på kæde og tandhjul. Samt defekt sadel og bremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5704241
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-07-2020
11:11
MP cycles damecykel, 6026
MP cycles damecykel med 4 gear og stel str. 58. Stel nr. WBK003170S. Fremstår ulåst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711530
11:26
von Backhaus, damecykel 6031
von Backhaus damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WVBA02245J. Fremstår låst og med brugsspor. Defekt sadel. Kraftig rust på kæde og knækket pedal. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711538
11:28
Avenue, damecykel, 6032
Avenue damecykel med 8 gear og stel str. 54. Stel nr. WMB62157X. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711539
11:28
MBK, herrecykel, 6034
MBK herrecykel med 8 gear og stel str. 56. Stel nr. WMB63322A. Fremstår ulåst og med brugsspor, mislys i front dækket. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711544
11:29
MBK, herrecykel, 6035
MBK herrecykel med 8 gear og stel str. 60. Stel nr. WMB52653A. Fremstår ulåst og med brugsspor. Mangler greb på styr, rust på kæde og pedaler, samt defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711548
11:29
Everton, herrecykel, 6043
Everton herrecykel med 7 gear og stel str. 57. Stel nr. WBK116467A. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711562
11:32
von Backhaus, barnecykel, 6045
von Backhaus barnecykel med 7 gear og stel str. 37. Stel nr. WVBA01000J. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711563
11:33
Centurion, herrecykel, 6056
Centurion herrecykel med 7 defekte gear og stel str. 58. Stel nr. WAK41796E. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde. defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711578
11:37
Everton, damecykel, 6059
Everton damecykel med 3 defekte gear og stel str. 52. Stel nr. WBK106532V. Fremstår låst og med brugsspor, defekt sadel. Smuds på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711583
11:37
MBK, herrecykel, 6063
MBK herrecykel med 7 gear og stel str. 56. Stel nr. WMB56682D. Fremstår låst og med brugsspor. Kraftig rust på kæde, defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711597
11:39
Ladcykel, 5900
Ukendt ladcykel med el og 6 gear, stel str. 52. Stel nr. WAA008M. Fremstår ulåst og med brugsspor, batteri og nøgler mangler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5698788
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-07-2020
11:48
DKK 3.200
SCO, damecykel. 5666
SCO damecykel med 7 gear og stel str. 55. Stel nr. WBL105183B. Fremstår låst og med brugsspor, knækkede skærme, defekt sadel og rust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711639
11:54
Raleigh, herrecykel. 6011
Herrecykel fra Raleigh. Fremstår med brugsspor, defekt gear, bremse samt forskærm. Rust på kæde. Låst. Stel str. 61 cm. Stel nr. WN31961V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5704166
12:15
Raleigh, herrecykel, 6051
Raleigh herrecykel med 3 gear og stel str. 58. Stel nr. WN74896C. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711573
12:16
DKK 450
Christiania ladcykel, 5762
Christiania ladcykel med 6 defekte gear og stel str. 60. Stel nr. Cs53384C. Fremstår ulåst og med brugsspor, kraftig rust på kæde og stedvis på kasse. Mangler sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5710166
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-07-2020
12:20
Herrecykel. 5963
Herrecykel. Fremstår med brugsspor, defekt gear, bremse samt sadel med huller. Rust på kæde samt defekt bagskærm. Låst. Stel str. 59 cm. Stel nr. WBK57207C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5704121
12:36
SCO, damecykel 5883
SCO, damecykel med defekte gear. Stel str. 52. Stel nr. WBL175235G. Låst. Fremstår med defekt kurv, håndbremse falde dæk og brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5710172
12:40
Centurion, herrecykel 5893
Centurion, herrecykel med 6 gear. Stel str. 48. Stel nr. WAK38059U. Låst. Fremstår med rust og brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5698774
12:41
Kildemoes, barnecykel, 5711
Kildemoes barnecykel med 3 gear og stel str.41. Stel nr. WBK236482C. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5711641
12:55
Winter Herre cykel sort, 7 gears, 56 cm.
Winter Herre cykel sort, 7 gears, 56 cm. Fremstår med brugsspor og ridser. Manglende kabel til forbremse og knækket støttefod. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Sydsjællands-og Lolland Falsters Politi

Varenr: 5677263
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 12-07-2020
13:27
Kildemoes, damecykel. 5982
Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, mangler sadel samt et greb på styr. Løs skærm. Låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WBK032045E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5704136
13:34
12345...7»