Vurdering
12345»   Varer pr. side   138 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
M144/22 M145/22 Poul Henningsen. Par PH 3-2½ udendørs pullertlamper (2)
Poul Henningsen. Par PH 3/2½ pullert. Udendørsslamper af sort pulverlakeret stål. Fremstillet hos Louis Poulsen. H. 90 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser, små afslag, uden ledninger. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle ...

Varenr: 6230873
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-07-2022
20:32
DKK 6.000
6259 Centurion Basic damecykel, gul
Centurion Basic damecykel, gul. Gear: 7. Stel str.: 60. Stel nr.: WAK42564X. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Støtteben mangler. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228591
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-07-2022
12:03
6208 Kildemoes Urban Graceful damecykel, sort
Kildemoes Urban Graceful damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK125122M. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228830
12:17
6244 Centurion Basic Free herrecykel, sølvgrå
Centurion Basic Free herrecykel, sølvgrå. Gear: 8. Stel str.: 53. Stel nr.: WAK52430V. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228821
12:25
6253 Ubekendt producent, damecykel, blå
Ubekendt producent, damecykel, blå. Gear: 7. Stel str.: 52. Stel nr.: WMR3121X. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228590
13:03
Ray-Ban solbriller og Dyberg/Kern ur (2)
Ray-Ban solbriller, model RB3447 med etui samt et Dyreberg/Kern dameur, model 'Oceamica' af sortbelagt stål med gyldne besætninger. Uret gik ikke på vurderingstidspunktet og Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med almindelige brugsspor. (2) Auktioner over hittegods, ...

Varenr: 6231400
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
13:06
6209 MBK BWC7R herrecykel, sort/hvid
MBK BWC7R herrecykel, sort/hvid. Gear: 7. Stel str.: 61. Stel nr.: WMB73020B. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228829
13:17
6245 Batavus damecykel, sort
Batavus damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 50. Stel nr.: WTVBA4058336J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228820
13:25
6280 Kildemoes Logic LTC herrecykel, blå
Kildemoes Logic LTC herrecykel, blå. Gear: 8. Stel str.: 55. Stel nr.: WBK223316X. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228589
14:03
6230 Jupiter Luside7 damecykel, sort
Jupiter Luside7 damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK122704Z. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228828
14:17
6247 Centurion Challenger damecykel, grå
Centurion Challenger damecykel, grå. Gear: 5. Stel str.: 49. Stel nr.: WAK31148D. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228819
14:25
6229 Centurion Basic extreme herrecykel, grå
Centurion Basic extreme herrecykel, grå. Gear: 18. Stel str.: 57. Stel nr.: WAK34477V . Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228588
15:03
6235 Von Backhaus 1768 herrecykel, grå
Von Backhaus 1768 herrecykel, grå. Gear: 7. Stel str.: 55. Stel nr.: WVBA07648E. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228827
15:16
6249 Hey damecykel, sort
Hey damecykel, sort. Gear: 8. Stel str.: 51. Stel nr.: WHEY30498. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228818
15:25
DKK 450
6251 Mustang herrecykel, sort
Mustang herrecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 56. Stel nr.: WDB31137M. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228587
16:03
6236 Focus MTB, hvid
Focus MTB, hvid. Gear: 27. Stel str.: 54. Stel nr.: WBH253141E. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Sadel mangler. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228826
16:16
5998 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB56018H. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, bagagebærer, baghjulsnav og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6231342
16:19
6254 SCO Classic damecykel, brun
SCO Classic damecykel, brun. Gear: 7. Stel str.: 52. Stel nr.: WBL61474L. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228816
16:24
6248 Kildemoes Classic damecykel, sølvgrå
Kildemoes Classic damecykel, sølvgrå. Gear: 7. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK149365Z. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228586
17:03
6237 Kildemoes Classic damecykel, grøn
Kildemoes Classic damecykel, grøn. Gear: 7. Stel str.: 47. Stel nr.: WBK597448F. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228825
17:16
6255 Kildemoes City Retro damecykel, sort
Kildemoes City Retro damecykel, sort. Gear: 3. Stel str.: 55. Stel nr.: WBK234555J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228815
17:24
6052, Centurion, dame cykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 48 cm. Stelnr. WAK51514b. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6222900
17:44
6104, Centurion, dame cykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK39391F. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på skruer, kæde, pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6223146
17:47
6114, Trek, herre cykel
6114, Trek, herre cykel med otte gear. Strl. 43 cm. Stelnr. WTU248C0943H. Fremstår låst, med brugsspor. Revne i sadel og medtaget håndtag. Rust ved pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6223179
17:50
6145, von Backhaus, dame cykel
Von Backhaus damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WVBA05542L. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6223190
17:54
6082, Ebsen, dame cykel
Ebsen damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WIC49006J. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6223073
17:57
Samling blandet spiritus (140)
Samling blandet spiritus. 140 flasker bestående af bl.a. Bombay Sapphire gin, Kinesisk risvin, Hot'n Sweet, Jägermeister, Absolut Vodka, Cuba Caramel mm. Fremstår med overflade snav. (140) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6229792
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-07-2022
18:00
DKK 4.400
6246 Viva Legato herrecykel, blå
Viva Legato herrecykel, blå. Uden gear. Stel str.: 56. Stel nr.: VWI001444J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228585
18:02
6238 Everton Nostalgic damecykel, sort
Everton Nostalgic damecykel, sort. Gear: 3. Stel str.: 51. Stel nr.: WBK095469J. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228824
18:16
6256 Kildemoes Street damecykel, sort
Kildemoes Street damecykel, sort. Gear: 7. Stel str.: 47. Stel nr.: WBK374730B. Fremstår med brugsspor, herunder rust. Opskåret lås. Mangler og defekter kan forekomme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6228814
18:24