Vurdering
12345...7»   Varer pr. side   207 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
7290 Living damecykel
Living damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WCR58936K. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på baghjul, rust på skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122314
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
09:58
7256 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK110896B. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, afslag på forskærm, rust på pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122256
10:01
Skriver Collection City Velvet pude - almond (45x45 cm)
Skriver Collection

 DKK 699,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

7292 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 48 cm. Stelnr. WBK034621E. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på pedalarm og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122316
10:03
7079 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WN93750E Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110333
13:07
7088 - Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WAK44441U Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110343
13:08
7058 - Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK779948F Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110307
13:09
7089 - kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK149607V Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110344
13:10
Everton dame cykel, stelh. 51 cm. nr. 359
Evwerton damecykel. sortlakeret stel, stelh. 51 cm. 7 gear og én håndbremse. Fremstår med brugsspor, smuds og stedvis rust, gearhus mat, hul i sadel, defekt ringeklokke samt knækkede eger. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den ...

Varenr: 6124641
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2021
15:09
Holmegaard Flow Vandglas - Olivengrøn
Holmegaard

 DKK 149,95
NYHED LAURITZshop

SCO Extreme barnecykel, stelh. 36 cm. nr. 368
SCO Extrme barnecykel, blålakeret stel,21 gear, 2 håndbremser. Fremstår med alders og brugsspor, smuds og stedvis rust. stelh. 36 cm. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på ...

Varenr: 6124650
15:15
Kildemoes damecykel med barnesæde, str.h. 51 cm. nr. 364
Kildemoes damecykel med barnestol, sortlakeret stel, gear og én håndbremse. Fremstår med alders og brugsspor, stelh. 51 cm. Cyklen er ulåst, der medfølger ingen nøgle. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt ...

Varenr: 6124646
15:51
4972 Tube. Batteri til elcykel
Tube. batteri til elcykel. L. 41 cm. Strøm på ved test. Fremstår med brugsspor, ridser. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6125355
16:45
4967 Accell Group. Batteri til elcykel
Accell Group. Batteri til elcykel. L. 37 cm. Fremstår med brugsspor, afslag. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6113334
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-12-2021
11:22
6979 Taarnby damecykel
Taarnby damecykel med 1 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBT11631U. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på forhjul, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6106457
12:29
6721 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK101487V. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer, baghjulsnav og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6089230
13:42
E-free el-løbehjul, nr. 341
El-Løbehjul, nr. 341. Mærket E-Free. Brugsspor, styret mangler. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 6121456
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 10-12-2021
14:51
7259 Batavus damecykel
Batavus damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WTVBA8121443B. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, slidte greb, afslag på kædeskærm, rust på forhjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122259
14:58
Poul Henningsen PH Slangetaburet - Rød satin
PH Furniture

 DKK 4.490,00
NYHED LAURITZshop

7254 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 7 gear. Str. 46 cm. Stelnr. WMB56173G. Fremstår låst, med brugsspor, hul i sadel, rust på kæde, baghjulsnav og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122254
14:59
7289 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel. Str. 52 cm. Stelnr. WBK225411C. Fremstår låst, med brugsspor, defekte gear, rust på baghjulsnav, kæde, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122312
15:00
7276 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK434569V. Fremstår låst, med brugsspor, rust på skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122292
15:01
7295 Mbk damecykel
Mbk damecykel med 3 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB51587A. Fremstår låst, med brugsspor, løs forskærm, rust på kæde og pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122325
15:02
7251 Puch BMX barnecykel
Puck BMX barnecykel med 1 gear. Str. 25 cm. Stelnr. WBL67398M. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122248
15:03
7302 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WN29250D. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb og sadel, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122334
15:05
7271 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WAK40620G. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122276
15:06
7301 Mbk herrecykel
Mbk herrecykel med 7gear. Str. 56 cm. Stelnr. WMB43738C. Fremstår med brugsspor, rust på kæde, pedalarm og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122333
15:07
Dulong Kharisma øreringe - guld 18K (mega)
Dulong Fine Jewelry

 DKK 17.500,00
NYHED LAURITZshop

7303 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK126002X. Fremstår låst, med brugsspor, revne i forskærm, rust på skruer, kæde, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122335
15:08
7469 - Centurion damecykel
Centurion damecykel med 8 gear. Stel str. 52. Låst. Rust på beslag og kæde. Knækket støtteben. Stelnummer WAK48242X. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6128552
15:09
7274 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WN85412E. Fremstår låst, med brugsspor, huller i sadel, rust på kæde, skruer, bagagebærer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122282
15:09
7270 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 43 cm. Stelnr. WAK44700A. Fremstår låst, med brugsspor, slidte greb, rust på skruer, pedalarm og bagagebærer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122275
15:10
7451 - Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear og defekt håndbremse. Stel str. 60. Ulåst. Kraftig rust på beslag. Stelnummer WBK287455A. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6128493
15:12
6790 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 48 cm. Stelnr. WN44478A. Fremstår låst, med brugsspor, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6122379
15:33
12345...7»