Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Coco Electra. Akryl på lærred, komposition, 'My Cousin the Toad'
Coco Electra (f. 1977). Komposition med pige og ugle, akryl på lærred, sign. Electra. Verso betitlet og dateret 08. 120 x 150 cm. Fremstår med reparation af minimal flænge tæt ved topkant.

Varenr: 6048752
DKK 15.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 30-09-2021
21:39
DKK 10.000
Björn Weckström for Lapponia. 'Coco' damearmbåndsur i 14 kt. guld,
Björn Weckström for Lapponia. 'Coco' dame armbåndsur med leddelt urlænke og urkasse i 14 kt. guld, urskive af satineret guld, quartsurværk, mineralglas. Urkasse mål 2 cm, L. ca. 17 cm. Vægt incl. urværk i alt ca. 21,1 g. Fremstår med alm. brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com ...

Varenr: 6086154
DKK 7.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 02-10-2021
15:36
DKK 6.000
Design By Us Harakiri lysekrone
Design By Us

 DKK 40.690,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering