Vurdering
   Varer pr. side   3 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Halskæde af 14 k guld, ca. 10,7 g
Halskæde af 14 k guld, model flad panser. L. 46 cm. B. 0,3 cm. Vægt ca. 10,7 g

Varenr: 6087997
DKK 3.400 DK, Herlev, Dynamovej 20-10-2021
13:22
Karl Aage Riget. To konkrete kompositioner. cd (2)
Karl Aage Riget (1933-2001). To konkrete kompositioner. Olie på plade. 40,5 x 40 (49 x 49) cm. Sign. K. Riget. 41 x 40 (49 x 49) cm. Sign. K. Riget 86. Fremstår med overfladiske mærker og ridser (2)

Varenr: 6084762
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2021
17:10
Poul Henningsen PH Det Store Sminkebord - Lys eg
PH Furniture

 DKK 59.900,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Alliancering af platin med brillanter
Alliancering af platin med brillanter, ialt ca. 1,0 ct. Farve: Crystal -Top Cape (J-K). Klarhed SI. Ringstr. 49, Ø 15,5 mm. Vægt 2,2 g.

Varenr: 6085090
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2021
19:13
DKK 4.800