Vurdering
12345...6»   Varer pr. side   167 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Winther damecykel, 5407
Winther damecykel med 7 defekte gear o stel str. 54. Stel nr. WAV26380V. Fremstår ulåst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5664166
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2020
12:57
Kay Bojesen. Abe & gravhund (2)
Kay Bojesen. Abe & gravhund, begge signeret, H. 10,5-20 cm. Brugsspor. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi.

Varenr: 5675968
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-05-2020
13:01
18275/1 Mustang Product Energy. Damecykel, rød
Mustang Product Energy. Damecykel, rød. 3 gear. Stel str. 53. Stelnr. WDB15895F. Fremstår med brugsspor, herunder rust på kæde, defekte skærme. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5662754
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-05-2020
14:00
Everton, damecykel, 5449
Everton damecykel med 3 gear og stel str.54. Stel nr. WBK163364V. Fremstår låst og med brugsspor. Rust på kæde og defekte greb på styr. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5664340
14:02
Kildemoes Classic. damecykel, hvid. 6494
Kildemoes Classic. damecykel, hvid. Stel str. 51. Defekt gear. Stelnummer: WBK040856X .Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5470018
14:25
Everton, hvid. Damecykel. 5318
Everton, hvid. Damecykel. 7 gear. Stel str. 51. Stel nr. WBK050652Z. Fremstår med brugsspor, herunder opskåret lås, rust på kæde, defekt kædeskærm, defekt støttefod, rust og ridser. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5666441
15:00
18479/9 Taarnby Birdie 200. Damecykel, pink
Taarnby Birdie 200. Damecykel, pink. 7 gear. Stel str. 53. Stelnr. WBT11506E. Fremstår med brugsspor, herunder manglende håndtag og støtteben, rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5676225
15:51
MBK, damecykel, 5343
MBK damecykel med 7 defekte gear og stel str. 48. Stel nr. WMB60547A. Fremstår låst og med brugsspor, rust og defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5659206
17:09
Kildemoes, damecykel, 5487
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 57. Stel nr. WBK212635X. Fremstår låst og med brugsspor, uden sadel. Kraftig rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5671555
17:35
Christina. Ring af forgyldt sølv med cubiske zirkoner 2019-1301
Christina. Ring af forgyldt sølv prydet med cubiske zirkoner. Ringstr. 55 Ø 14,4 mm. 2019-1301 Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5675716
19:26
Kildemoes Logic LTC, sølvfarvet. Herrecykel. 5279
Kildemoes Logic LTC, sølvfarvet. Herrecykel. 8 gear. Stel str. 55. Stel nr. WBK220972Z. Fremstår med brugsspor, herunder rust og risder, defekt bagskærm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5675687
19:39
DKK 500
18164/1 Bella Vista. Damecykel, rød
Bella Vista. Damecykel, rød. 3 gear. Stel str. 54. Stelnr. WBL19416K. Fremstår med brugsspor, herunder manglende bagskærm, rust på kæde, rust og ridser på stel. Aflåst stand. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5675743
19:45
M33/20 - Bite Gamer stol.
Bite Gamer stol. Sæde i skum/m sort kunstlæder, ryg i skum m/sort stof og stel i sort nylon m/sorte hjul H. 131, L.66, D. 67 cm. Fremstår i original emballage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5671969
20:04
DKK 500
Mercury 4 HK. 4 takts påhængsmotor.
Mercury 4 HK. 4 takts påhængsmotor, langbenet. Serienr: OR008493. Fremstår med brugsspor, tank og låg mangler.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5667120
DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2020
20:19
DKK 1.300
Tohatsu 4 HK. 2 takts påhængsmotor.
Tohatsu 4 HK. 2 takts påhængsmotor, kortbenet. Serienr: 056869XF. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5667123
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2020
20:22
DKK 1.300
M25/20 - Bing og Grøndahl. Samling musselmalet kaffeservice. (49)
Bing og Grøndahl. Samling musselmalet kaffeservice bestående af : 4 kaffekopper nr.103, 5 mokkakopper nr.108 B + en uden nr. 9 underkopper nr.80, 8 underkopper nr.6, 2 underkopper nr. 42, 6 sidetallerkner Ø.14,5 cm. 6 sidetallerkner Ø.15,5 cm. 1. og 2. Sort. (49) Auktioner over hittegods, ...

Varenr: 5671961
20:24
M328/19 - Kay Bojesen. Et par aber. (2)
Abe, Kay Bojsen. Et par aber H. 19 cm. Stemplet på fod. Fremstår med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5671954
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2020
20:27
DKK 1.300
M107/20 - Samling BMW mf. interior dele. (7)
Samling BMW mf. interior dele bestående af : Tre stk.indbygnings skærm/navigations konsoller. 3 stk. div. konsol indbygningsdele samt speedometer konsol. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(7) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands ...

Varenr: 5671976
20:33
DKK 950
M19/20 - Diamondback Håndkikkert .
Diamondback Håndkikkert 12x50 med taske. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5671958
20:45
M104/20 - Fire Mercedes bilrat. (4)
Fire Mercedes bilrat. flat bottom rat, med paddleshift og indbygget airbag. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5671973
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2020
20:52
DKK 5.200
M105/20 - To BMW Sportsrat. M-Technic læder .(2)
To BMW Sportsrat. M-Technic læder med paddleshift og indbygget airbag. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5671974
20:59
DKK 2.800
Centurion, herrecykel, 5533
Centurion herrecykel med 7 gear og stel str. 60. Stel nr. WAK39324M. Fremstår låst og med brugsspor, mangler pedal, kæderust og defekt sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5677101
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2020
10:29
Kildemoes, damecykel, 5514
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WBK081853A. Fremstår låst og med brugsspor, rust og knækkede eger i baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5677089
11:26
Raleigh, herrecykel, 5494
Raleigh herrecykel med 3 gear og stel str. 62. Stel nr. WN85853E. Fremstår låst og med brugsspor, rust på kæde og manglende pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5671563
11:34
DKK 450
Avenue, herrecykel 5506
Avenue herrecykel med 8 gear og stel str.55. Stel nr. WMB78236A. Fremstår ulåst og med brugsspor, defekt sadel, rust på kæde og tandhjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5671577
11:41
DKK 850
Centurion, herrecykel, 5549
Centurion herrecykel med 8 gear og stel str. 51. Stel nr. WAK33737X. Fremstår låst og med brugsspor på kæde og defekte bremser. Nøgle sidder i lås. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5677361
11:50
Centurion, herrecykel, 5574
Centurion herrecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WAK42671A. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5677372
11:54
Startone SAS-75 Alt Saxofon.
Startone SAS-75 Alt Saxofon med transporttaske og mundstykker.Fremstår med få brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5677248
11:57
DKK 1.200
Everton, damecykel, 5585
Everton damecykel med 7 defekte gear og stel str. 49. Stel nr. WBK878187F. Fremstår ulåst og med brugsspor. Rust på kæde. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5677389
12:09
Kildemoes, damecykel, 5492
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 45. Stel nr. WBK210552G. Fremstår låst og med knækkede eger i baghjul. Rust og uden sadel. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5671560
12:34
12345...6»