Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Knut Ljungberg. Kystparti (cd)
Knut Ljungberg (1911-1973). Kystparti, olie på lærred, sign. Knut Ljungberg. 50 x 80 (87 x 96) cm.

Varenr: 6207306
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 16-05-2022
20:45
Christian Faber. Havneparti i måneskin (cd)
Christian Faber (1889-1972). Havneparti i måneskin. Olie på lærred. 54,5 x 42 cm (65,5 x 54 cm).

Varenr: 6206665
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 17-05-2022
21:05
Reflections Copenhagen Savannah Tray
Reflections Copenhagen

 DKK 2.950,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering