Vurdering
   Varer pr. side   9 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Christine Schwarzer. Sofabord model 'Flower'
Christine Schwarzer. Sofabord model 'Flower' med stel af sortlakeret stål, bordplade af hvidlakeret ask. H. 45 cm. Ø 115 cm. Fremstillet hos Swedese Möbler AB. Fremstår med enkelte mærker og skrammer. Varen har været en del af indretningen af backstageområdet på bæredygtighedsfestivalen ...

Varenr: 6095714
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2021
14:25
Stine Weigelt for FDB, trebenet sofabord, model Søs, sort.
Stine Weigelt for FDB, trebenet sofabord, model Søs, fremstillet af sortlakeret træ. Ø. 85, H. 40 cm. Udstillingsmodel fremstår med finerskade, ridser og håndteringsmærker.

Varenr: 6098824

DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 22-10-2021
12:53
DKK 1.200
Reflections Copenhagen Nashville fyrfadsstage
Reflections Copenhagen

 DKK 1.650,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Evelyn Thorbjørn, Udsigt over Stinesminde, olie på lærred
Evelyn Thorbjørn (1911-1985), Udsigt over Stinesminde, olie på lærred, sign. E. Thorbjørn, 47x67 cm (77x87cm). c.d.

Varenr: 6099519
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-10-2021
17:22

Varenr: 6075832

DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2021
10:57
DKK 1.200
Stine Weigelt for FDB, sofabord model Søs, sort

Varenr: 6092064

15:29
DKK 1.200

Varenr: 6075821

19:01
DKK 1.200
Stine Ring Hansen. 'Dråben', skulptur af bronze. cd
Stine Ring Hansen (født 1968). 'Dråben'. Skulptur af bronze. Sign. SRH. H. 10,5 cm.

Varenr: 6099118
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2021
19:48
Stine Weigelt for FDB, sofabord model Søs.
Stine Weigelt , trebenet sofabord, model Søs, fremstillet af sortlaseret eg. H. 43, Ø. 70 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med håndteringsmærker, ridser og revne i bordpladen

Varenr: 6075858

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2021
21:21
Norman Foster vinglas, 0,2 l - stål/golden
Stelton

 DKK 249,95
NYHED LAURITZshop

Tine Hind, 'Oprevet' samt bog (cd) (2)
Tine Hind f. 1953, 'Oprevet'', olie på lærred i bearbejdet lindetræsramme, sign., betitlet og dateret på bagsiden, 'Oprevet', Tine Hind, Anholt-2000, 125x90 cm. (157x1223 cm). Der medfølger bog, 'Med aftenbakke på hovedet' fra 1985. (2)

Varenr: 6066269
DKK 15.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-10-2021
20:46
DKK 8.000