Vurdering
   Varer pr. side   5 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Edition Nordic Susanne Friis Björner Halsband
SUSANNE FRIIS BJÖRNER, halsband, kedja i rodierat sterlingsilver, dekor med fasettslipad limekvarts i olika storlek och form, lås i form av karbin, tag märkt SFB 925, längd ca 102 cm, vikt ca 31.9 g

Varenr: 5739013
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Malmö 16-08-2020
13:16
Se mere
SUSANNE FRIIS BJÖRNER, halsband, rodierat sterlingsilver, hänge med grå tahitipärla och genombruten blomdekor, vid lås små kulor troligen bergkristall med rutiler, lås i form av karbin, tag märkt SFB 925, längd ca 59 cm, vikt ca 7.7 g

Varenr: 5739016
13:22
Se mere
Edition Nordic Susanne Friis Björner Örhänge
SUSANNE FRIIS BJÖRNER, örhänge, förgyllt sterlingsilver, modell med fasettslipad rökkvarts, krans med slipade vita topaser, på krok, längd ca 35 mm, vikt ca 5.6 g

Varenr: 5739181
19:26
Se mere
Susanne Butcher. 'Ripples series III' 6/12
Susanne Butcher. 'Ripples series III' 6/12. Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. SH Butcher. 60x70 cm.

Varenr: 5691257
DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 16-08-2020
20:32
Susanne Butcher. Stor figurkomposition 'The Manifold Lineup', 200x290 cm.
Susanne Butcher. Stor figurkomposition 'The Manifold Lineup' 2020. Olie på lærred. Sign. på for og bagside. 200x290 cm.

Varenr: 5684850
DKK 35.000 DK, Vejle, Dandyvej 19-08-2020
20:34
DKK 17.500