Vurdering
   Varer pr. side   12 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Rasmus Juul. Komposition med ansigter (cd)
Rasmus Juul (f. 1985). Komposition med ansigter, akryl på lærred, på bagsiden sign. og dateret Rasmus Juul 08. 40 x 40 cm (44 x 44 cm).

Varenr: 5906050
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 19-01-2021
16:24
Jens Juul Eilersen. Chaiselong, model Control
Jens Juul Eilersen. Chaiselong med stel af forkromet stål, betrukket med kraftig sort læder, justerbar ryg, monteret med hjul bagerst. Fremstillet hos N. Eilersen med fane herfra, model Control. H. 39. L. 170. D. 70 cm. Fremstår med lette brugsspor og patina.

Varenr: 5907086
DKK 8.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-01-2021
19:24
DKK 4.200
Josephine Bergsøe Seafire Øreringe
Josephine Bergsøe

 DKK 4.950,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Eilersen. Tre-pers. sofa med chaiselong, model Odense
Sofa med chaiselong, model Odense. Ben af rustfrit stål. løse hynder i ryg og sæde betrukket med sort læder, mål ca. H. 78 L. 238 B. 140 cm. Udført hos Eilersen. Fremstår nypolstret ved professionel møbelpolstrer med sort anilin læder

Varenr: 5783523
DKK 34.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2021
19:41
DKK 17.000
Jens Juul Eilersen. Sofa, model LIFT
Jens Juul Eilersen. Tre-pers sofa, model LIFT, betrukket med sort læder, vinkel ben i børstet rustfri stål. Ryg hynder og puder med dunfyld, sæde med koldskum og duntop. Justerbart rygstykke. L. 210. D. 90 H. 82 cm. Fremstår professionelt nypolstret ved professionel møbelpolster med sort anilin ...

Varenr: 5783445
DKK 38.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2021
20:11
DKK 19.000
Susanne Butcher. 'Leaves and Flowers'
Susanne Butcher (f. 1966). 'Leaves and Flowers', olie på lærred, sign. SH Butcher. 80 x 150 cm. Uden ramme.

Varenr: 5819719
DKK 10.000 DK, Vejle, Dandyvej 19-01-2021
20:18
DKK 6.200
Susanne Butcher. 'Ripples series' 8/12
Susanne Butcher (f. 1966). 'Ripples series' 8/12. Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. SH Butcher. 60 x 70 cm. Uden ramme.

Varenr: 5874212
DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 19-01-2021
20:35
Jens Juul Eilersen. To-pers sofa, model LIFT, betrukket med sort læder, vinkel ben i børstet rustfri stål. Ryg hynder og puder med dunfyld, sæde med koldskum og duntop. Justerbart rygstykke. L. 150. D. 90 H. 82 cm. Fremstår professionelt nypolstret ved professionel møbelpolster med sort anilin ...

Varenr: 5783428
DKK 28.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2021
21:19
DKK 14.000
Susanne Butcher. 'Ripples series II' 2/12.
Susanne Butcher (f. 1966). 'Ripples series II' 2/12. Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. SH Butcher. 60 x 70 cm. Uden ramme.

Varenr: 5874271
DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 20-01-2021
20:35
Arne Jacobsen tekande 1,25 l
Stelton

 DKK 1.999,00
NYHED LAURITZshop

JENS JUUL EILERSEN soffa modell Cocoon
JENS JUUL EILERSEN, "Cocoon", soffa, samtida, Eilersen, etikettmärkt, moduler, textilklädsel, medföljer flertalet kuddar, bredd ca 320, dsjup 110, rygghöjd 74, sitthöjd 35 cm

Varenr: 5909428
DKK 10.967 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 21-01-2021
18:22
Se mere
Susanne Butcher. 'Ripples series' 9/12
Susanne Butcher (f. 1966). 'Ripples series' 9/12. Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. SH Butcher. 60 x 70 cm. Uden ramme.

Varenr: 5874235
DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 21-01-2021
20:35
Susanne Butcher. Figurkomposition
Susanne Butcher (f. 1966). Figurkomposition, olie på lærred, sign. SHButcher 2020. 50 x 120 cm. Uden ramme. Se også: 5819706.

Varenr: 5819708
DKK 8.000 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2021
20:35
JENS JUUL EILERSEN Great Lift
JENS JUUL EILERSEN, "Great Lift", soffa, för Eilersen, Danmark, samtida, klädsel blått sammetstyg, justerbar rygg i höjd 70/83 cm, märkt Eilersen, längd 240 cm, djup 90 cm, sitthöjd 43 cm

Varenr: 5909995
DKK 14.622 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S 23-01-2021
16:38
Se mere