Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ingeborg Debois. Opstilling med blomster, hummer og and (cd)
Ingeborg Bentine Debois (1887-1970). Opstilling med blomster, hummer og and. Olie på lærred. Sign. I. B. Debois. Mål ca. 65 x 95 cm (72 x 102 cm). Fremstår med krakelering.

Varenr: 6198775
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-05-2022
20:02
Ingebord Dubois. Opstilling med blomster
Ingeborg Debois (1887-1970). Blomsteropstilling, olie på lærred, sign. IB. Dubois. 67x97 cm (73,5x104 cm)

Varenr: 6210366
DKK < 1.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 26-05-2022
14:59
Skriver Collection bademåtte - grå (80x120 cm)
Skriver Collection

 DKK 599,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering