Vurdering
12345...6»   Varer pr. side   168 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Centurion. Herrecykel 6406
Centurion. Herrecykel, 7 gear. Stel str. 54. Stel nr. WAK30283U. Fremstår med brugsspor samt ridser/skrammer, herunder defekt gear samt saddel, rust og ridser. Skærme samt styr med fejl. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5813918
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-10-2020
17:43
Microlaser 500/51
Microfyn, Laserapperat, model ML-4 b. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 5806769
DKK 2.400 DK, Odense, Kratholmvej 30-10-2020
19:00
DKK 900
Borehammer 500/62-68
Bosch Borhammer samt Vinkelsliber. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 5806806
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 30-10-2020
19:10
DKK 1.300
Murerbalje med div. 500/58
Murerbalje med div. skruer samt vinkelsliber. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 5806789
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-10-2020
19:20
Boremaskine, samt kasse med batteriladere og 2 bindemaskiner 500/61-69-70
Tjep Bindemaskiner, model Re.Bar 40, Elu boremaskine samt AEG batterilader. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige ...

Varenr: 5806796
19:25
DKK 850
Evolution XT230 rundsav 500/63
Evolution, rundsav, model XT230. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 5806810
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-10-2020
19:30
Zenoah Komatsu buskrydder 500/74
Zenoah Komatsu buskrydder, model G35L. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 5806837
19:35
DKK 450
Horsens Sølvvarefabrik / W.& S. Sørensen. Wedellsborg. Bestik af sølv (16) 500/97
Horsens Sølvvarefabrik / W.& S. Sørensen. Wedellsborg. Bestik af sølv, bestående af: 9 gafler L. 17,5 cm 7 dessertskeer L. 17,5 cm Brugsspor & graveringer. Samlet vægt for dele m/ sølv ca. 571 gr. (16) Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der ...

Varenr: 5816220
19:40
Dewalt sømpistol, samt Kapsav 500/49-55
Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Varenr: 5806761
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-10-2020
19:45
Hængeparasol 500/75
Stor hængeparasol med fod. Ø ca. 320cm. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler.

Varenr: 5806844
20:05
DKK 650
Centurion, herrecykel, 6741
Centurion Challenger, herrecykel, sølvfarvet. 7 gear. Stel str. 52. Stelnr. WAK40348U. Fremstår med brugsspor, herunder manglende sadel, opskåret lås, rust på stel.Defekt gear. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5805051
20:09
6823 Nisihiki herrecykel.
Nisihiki herrecykel med 7 defekte gear. Str. 56 cm. Fremstår med kraftige brugsspor. Rust på kæde, stel, og bolte. Defekt bremse og styrfittings. Cyklen er låst. Flade dæk. Stelnr. WN32288C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5814210
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-10-2020
10:02
6826 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 8 udvendige gear. Str. 56 cm. Fremstår med brugsspor. Rust på kæde og bolte. Flade dæk. Cyklen er låst. Stelnr. WBK13424V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5814207
10:04
6561 Damecykel.
Damecykel med 3 gear. str. 52 cm. Fremstår med brugsspor og rust på kæde og bolte. Stelnr. WJWG251168K Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5813927
10:11
DKK 500
Centurion, damecykel 5897
Damecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, manglende greb samt defekt bremse og sadel. Rust på kæde. Låst. Stel str. 60 cm. Stel nr. WAK38713C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5718321
11:12
Jupiter, damecykel. 6915
Damecykel fra Jupiter med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på styr. Låst. Stel str. 52 cm. Stel nr. WJF10400G Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5823145
12:54
Long John, ladcykel. 7034
LongJohn cykel med tre gear. Fremstår med brugsspor, kraftig rust på stel og skærme. Stel nr. S37522D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5823158
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-10-2020
12:57
Bose, trådløst headset
Bose, trådløst headset. Kabel og etui medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5822948
13:30
JBL, trådløst headset.
JBL, trådløst headset. Kabel medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5822932
15:27
5638 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 defekte gear. Str. 50 Fremstår med brugsspor og rust på bolte og kæde. Cyklen er låst. Stelnr. WAK45645C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5795298
16:20
M103/20 - Omega Seamaster Professional 300m herrearmbåndsur af stål.
Omega Seamaster Professional 300m herrearmbåndsur af stål. Urkasse og lynette af stål med heliumventil. Urskive med bølgestruktur, logo, 3 visere, punktindeks og dato. Justerbar lynette med diver-funktion. Safirglas. Ø 40 mm. Uret er monteret med original Omega lænke af stål. Uret gik på ...

Varenr: 5820677
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-10-2020
18:16
DKK 6.600
Tre ringe af guld (3)
Tre ringe af 8 og 14 kt. guld. bestående af en vielsesring af 14 kt. hvidguld og guld. En vintage ring af 8 kt. guld og hvidguld prydet med en markisesleben diamant, flankeret af enkeltslebne diamanter, tilsammen ialt ca. 0.32 ct. Farve: Top Crystal (I). Klarhed p1-p2. Ring af 8 kt. guld med ...

Varenr: 5820616
DKK 1.600 DK, Herlev, Dynamovej 31-10-2020
DKK 1.200
Vintage Omega Seamaster Automatic Calendar, herrearmbåndsur.
Vintage herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Calendar 1950'erne, ref.nr.: 2846-10SC, cal. 353, i urkasse af stål med hvid skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 6" position, optrækskrone med logo, 17 Jewel automatisk urværk med hammerautomatik. Ø. 35,2 mm. Monteret med ...

Varenr: 5822892
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-10-2020
20:12
DKK 2.800
Vintage armlænke af forgyldt metal
Vintage armlænke af forgyldt metal, model bismarck. Har sikkerhedshaspe. L. 18,5 cm. B. 0,8 cm. Mangler stempel, er testet til 14 kt. guld. Vægt 12,2 g. Har brugsspor. Obs. tekstændring Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 5820602
20:30
5570 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 defekte gear. Str. 53 cm. Fremstår med brugsspor og rust på bolte, kæde og beslag. Cyklen er låst. Stelnr. WAK36890D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5795306
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-11-2020
08:42
7077 - Von Backhaus. Damecykel
Von Backhaus. Damecykel med 7 gear. Ulåst. Str. 55. Stelnr. WVBA14607F. Fremstår med rust på kæde og stel. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5797113
09:55
6084 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 defekte gear. Str. 50 cm. Fremstår med kraftige brugsspor og rust på kæde, bolte og pedaler. Defekt bagskifter og skærme. Cyklen er låst. Stelnr. WAK40059A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5795377
09:59
7061 - Raleigh. Damecykel
Raleigh. Damecykel med 7 gear. Str. 48. Stelnr. WN13222F. Låst. Fremstår med rust på pedaler, beslag og skruer. Knækket støtteben. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5797064
10:06
Kildemoes, damecykel. 7035
Kildemoes, damecykel med defekte gear og defekt håndbremse. Stelnr. wbk127311v. Låst. Stelstr. 48. Fremstår med en defekt eger samt rust på kæde og beslag. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5789285
10:39
Everton, damecykel. 6987
Damecykel fra Everton med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på skruer. Låst. Stel str. 51 cm. Stel nr. WBK766837E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5789213
10:42
12345...6»