Kategori  Vurdering
   1 2  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Winther damecykel, 6253
Winter damecykel med 3 gear og stel str. 50. Stel nr. AV18382V. Fremstår låst med brugsslitage og knækkede eger i hjul, samt mærker. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, ...
Varenr: 5409075
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-08-2019
12:43:00
Centurion, damecykel, 6357
Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear, bremse og støtteben. Låst. Stel str. 54 cm. Stel nr. WAK47836U Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ...
Varenr: 5393480
13:14:00
Bose høretelefoner
Bose høretelefoner, model QC35 støjreduktion, Bluetooth og NFC over-ear, i etui. Kabel for opladning og stik til flyver medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5404430
13:49:00
DKK 1.200
Centurion, damecykel, 6296
Centurion damecykel med 8 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WAK38767T. Fremstår låst med brugsslitage og mærker. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, cykler, og koster ...
Varenr: 5407406
14:15:00
Bose høretelefoner
Bose høretelefoner, model QC35 støjreduktion, Bluetooth og NFC over-ear, i etui. Kabel og stik til flyver medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5404443
14:49:00
Macbook Air, model A1466, uden harddisk
Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Udenlandsk tastertur. Serienr. C1M570ELH3QJ. Lader uden dansk stik. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5404460
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 20-08-2019
14:51:00
DKK 1.700
Centurion, damecykel, 6352
Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt sadel med hul. Rust på kæde. Låst. Stel str. 48 cm. Stel nr. WAK50441V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra ...
Varenr: 5393475
15:18:00
Canon EOS 1200D
Canon EOS 1200D, digital kamera med Canon 18-55mm objektiv. 18 Megapixel CMOS, kontinuerlig optagelse med op til 3 billeder i sekundet. Fremstår med brugsspor, herunder en skramme på objektivet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra ...
Varenr: 5411386
17:53:00
DKK 900
4659 - To lænestole / Biografstole, sort skai (2)
To lænestole / Biografstole, betrukket med sort skai. Justerbar ryg og sæder. H. 98 cm. B. 75 cm. SH. ca. 40 cm. Fremstår med slitage. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5398412
18:44:15
4680 - Samsung. Tre Surroundhøjtalere. (3)
4680 - Samsung. Tre Surroundhøjtalere, fremstår med brugsspor. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5398401
18:50:13
Nishiki, herrecykel, 6307
Nishiki herrecykel med 7 gear og stel str. 58. Stel nr. WN37249C. Fremstår låst med knækkede eger i baghjul, brugsslitage og mærker. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, ...
Varenr: 5394240
19:18:00
Kildemoes, damecykel, 6350
Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt sadel og støtteben samt rust på kæde. Låst. Stel str. 52 cm. Stel nr. WBK125134V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, cykler, og koster ...
Varenr: 5393472
19:18:00
MacBook Pro A1278 uden harddisk
MacBook Pro A1278 uden harddisk 13,3". Uden oplader. Udenlandsk tastatur. Serienr. C17G1UR5DH2G. Oplader medfølger. Fremstår med ridser, samt brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne...
Varenr: 5404475
19:52:00
Centurion, Basic. Damecykel, sort. 6431
Centurion, Basic. Damecykel, sort. Stel str. 57. 7 gear. Stelnummer: WAK50200C. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5405330
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 20-08-2019
19:55:00
Jupiter Special. Herrecykel, sort. 6498
Jupiter Special. Herrecykel, sort. Stel str. 54. 3 gear. Stelnummer: WJE13338C. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409649
20:06:00
Kildemoes Classic. damecykel, hvid. 6494
Kildemoes Classic. damecykel, hvid. Stel str. 51. Defekt gear. Stelnummer: WBK040856X .Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409653
20:06:00
Jupiter Shopping. Damecykel, sort. 6501
Jupiter Shopping. Damecykel, sort. Stel str. 3 gear. Stelnummer: WBK085910D. Fremstår med brugsslitage, herunder rust og defekt bremse. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409646
20:07:00
Kildemoes Street. herrecykel, blå. 6504
Kildemoes Street. herrecykel, blå. Stel str. 55. 7 gear. Stelnummer: WBK603321E. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409642
20:08:00
Nikishi City Pavement master X5M, sølvgrå. 6502
Nikishi City Pavement master X5M, sølvgrå. Stel str. 57. 7 gear. Stelnummer: WN25983B. Fremstår med brugsslitage, herunder rust og defekt sæde. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409644
20:08:00
Sco Supreme. Herrecykel, hvid. 6507
Sco Supreme. Herrecykel, hvid. Stel str. 55. 5 gear. Stelnummer: WBL42266E. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409639
20:09:00
Winther. damecykel, grøn. 6508
Winther. damecykel, grøn. Stel str. 43. 3 gear. Stelnummer: WAV53411D. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409637
20:10:00
Kildemoes Classic. Damecykel, blå. 6506
Kildemoes Classic. Damecykel, blå. Stel str. 54. 5 gear. Stelnummer: WBK101690V. Fremstår med brugsslitage, herunder rust og defekt sæde. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409640
20:10:00
Everton Nostalgic. damecykel, hvid. 6505
Everton Nostalgic. damecykel, hvid. Stel str. 52. 7 gear. Stelnummer: WBK097441J. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409641
20:10:00
Everton Discus. Herrecykel, sort. 6512
Everton Discus. Herrecykel, sort. Stel str.: 55. Defekt gear. Stelnr.: WBK013800T. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409987
20:11:00
Mustang. Damecykel, sort. 6509
Mustang. Damecykel, sort. Stel str.: 50. 7 gear. Stelnr.: WDB25986M. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5405308
20:11:00
MBK Nobly Shop. Damecykel, sort. 6511
MBK Nobly Shop. Damecykel, sort. Stel str.: 52. 7 gear. Stelnr.: WMB66969B. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5409979
20:12:00
Centurion Basic. Damecykel, sort. 6510
Centurion Basic. Damecykel, sort. Stel str.: 55. Stelnr.: WAK83619R. Fremstår med brugsslitage, herunder rust. Aflåst stand. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5405307
20:12:00
Everton, damecykel, 6384
Damecykel fra Everton. Fremstår med brugsspor, defekt gear. Stel str. 55 cm. Stel nr. WBK103864A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5393600
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-08-2019
13:15:00
Kildemoes, damecykel, 6344
Kildemoes damecykel med 8 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK141486T. Fremstår låst med knækkede eger i baghjul. med brugsslitage og mærker. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over ...
Varenr: 5393460
15:19:00
Jupiter, damecykel, 6292
Jupiter damecykel med 3 gear og stel str. 50. Stel nr. WJE11693G. Fremstår ulåst med knækket kædeskærm, brugsslitage og mærker. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Auktioner over hittegods, cykler, ...
Varenr: 5388975
19:19:00
 1 2  >>