Vurdering

Kupkassen: Varer uden mindstepriser

Lauritz-kupkassebanner

Ja, det er her, hvor du kan gøre et virkelig godt køb. Her finder du auktioner, hvor varer ikke har nogen mindstepris – måske falder du over dét du lige mangler, eller ikke vidste du havde brug for.

Dét kan vi nemlig også her hos Lauritz.

12345...52»   Varer pr. side   1555 resultater Liste Galleri
Andreas Hermansen for Engelbrecht. kontorstol model Joint 1211
Anders Hermansen for Engelbrechts. Kontorstol model Joint 1211, med Yellowstone vintage læder i Barnwood, Femstjernet drejefod og armlæn af aluminium med hjul. Højdejustering og vippefunktion samt 360 graders rotation. Mål. H 86-93 X SH 45-50 X D 69 X B 69 CM. Stolen fremstår med brugsspor ...
Varenr: 6334347
Showroom: DK, Aalborg

29-01-2023
DKK 900
DKK 5.400
12345...52»