Vurdering
   Varer pr. side   6 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Displayhylla för skyltfönster Polyvog
POLYVOG, Visningsexemplar för försäljare av Polyvog displayhylla för skyltfönster, tillverkat av Polyvog Schweiz, 1950-tal, i glas, plast och aluminium, glasskivor samt stomme packade i 2 väskor, produktkatalog, monteringsanvisningar och beställningslista, väskornas mått ca bredd 66 cm, höjd ca 34/44 cm, djup ca 10 cm

Varenr: 5862328
DKK 1.457 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 05-12-2020
20:54
Se mere
Klaus Dieter Güldner. Ohne Titel.
Klaus-Dieter Güldner (1940 - 2020 Berlin). Ohne Titel. 2003. Acryl auf Leinwand. Maße ca. 80 x 80 cm. Güldner lebte als freischaffende Künstler in Berlin.

Varenr: 5721667
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 06-12-2020
19:52
DKK 298
Reflections Copenhagen Carnival lamp no. 1
Reflections Copenhagen

 DKK 5.586,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Klaus-Dieter Güldner. Ohne Titel.
Klaus-Dieter Güldner (1940 - 2020 Berlin). Ohne Titel. 2001. Acryl auf Leinwand. Maße ca. 105 x 105 cm. Güldner lebte als freischaffende Künstler in Berlin.

Varenr: 5722768
DKK 2.980 DE, Hamburg, Große Elbstraße 06-12-2020
19:52
DKK 298

Varenr: 5722775
DKK 3.725 DE, Hamburg, Große Elbstraße 06-12-2020
19:53
DKK 298
Klaus-Dieter Güldner, uden titel
Klaus-Dieter Güldner (1940 - 2020), uden titel, 2002. Akryl på lærred. Mål: ca. 125 x 125 cm.

Varenr: 5722813
DKK 4.470 DE, Hamburg, Große Elbstraße 06-12-2020
19:53
DKK 298
Corneille. 'Au lever du soleil'. (cd)
Corneille (1922-2010). 'Au lever du soleil', 2005, olie på lærred. Sign., dateret og betitlet på bagsiden Corneille 'Au lever du soleil' 2005. 33 x 41 cm. (37 x 45). Proveniens: Galleri Moderne, Silkeborg, Danmark.

Varenr: 5858165
DKK 60.000 DK, Vejle, Dandyvej 07-12-2020
20:31
DKK 25.000