Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton axelbandsväska Babylone Chain BB
LOUIS VUITTON, hand-/axelbandsväska Babylone Chain BB med perforerat monogrammönster i svart präglat Mahina skinn medhandtag av länkar i vitmetall delvis täckt av skinn, 24 x 33 x 15 cm, tillhörande axelband, kvitto, dustbag och box i original
Varenr: 4977834
DKK 7.722 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24-04-2018
19:26:00
Se mere
Louis Vuitton kabinväska Pégase Légèr Business 55
LOUIS VUITTON, kabinväska Pégase Légèr Business 55 mönstrad med "Damier Ebène canvas" med bruna skinndetaljer, 2 ytterfack och tillhörande adressbricka, 55 x 45 x 20 cm, tillhörande lås och nyckel
Varenr: 4977881
DKK 9.266 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24-04-2018
21:00:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska
LOUIS VUITTON, axelbandsväska, grå lack, monogrammönstrad, ljusa skinndetaljer, märkt LOUIS VUITTON PARIS made in Spain, ca 20x27x7 cm, dustbag medföljer
Varenr: 4978929
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-04-2018
11:10:00
Se mere
Louis Vuitton solglasögon
LOUIS VUITTON, solglasögon, svarta plastbågar med loggan i silverfärg, märkt hand made in Italy, Louis Vuitton, Z03559W, originaletui samt dustbag medföljer
Varenr: 4978956
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-04-2018
12:16:00
Se mere
Louis Vuitton, tørklæde
Louis Vuitton. Tørklæde, model Carre New Denim Ebene, i monogram vævet 100% silke i dyb brun nuance. Med hånd rullede og -syet kanter. Kvadratisk i målene 90 x 90 cm. Fremstår uden synlige brugsspor. Original kvittering medfølger.
Varenr: 4979908
DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-04-2018
14:10:47
DKK 900
Louis Vuitton pung
Louis Vuitton pung, model Portefeuille Koala, udført af kanvasbehandlet læder med gylden hardware. Møntrum med lynlås, lommer til kreditkort, plastlomme samt lomme til sedler. H. 10, B. 12,5 cm. Fremstår med brugsspor. Louis Vuitton opbevaringsæske og bærepose medfølger.
Varenr: 4979332
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2018
20:13:00
Louis Vuitton damarmbandsur Tambour
LOUIS VUITTON, damarmbandsur, Tambour, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, boettnr. Q1211, serie nr, TD5736, original läderarmband samt spänne, diameter 28 mm
Varenr: 4979295
DKK 6.177 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-04-2018
21:55:00
Se mere
Louis Vuitton portfölj Serviette med monogram
LOUIS VUITTON, portfölj Serviette med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med fyra fack och lås i gulmetall, 29 x 38 x 6,5 cm
Varenr: 4980399
DKK 1.930 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-04-2018
15:16:00
Se mere
Louis Vuitton sneakers
LOUIS VUITTON, sneakers, vitt läder med guldfärgade detaljer, strl 38½
Varenr: 4980411
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-04-2018
15:40:00
Se mere
Louis Vuitton. Pung, model Pochette Milla MM.
Louis Vuitton. Pung, model Pochette Milla MM udført af damier azur kanvas. Front med plakette i forgyldt metal, ardware og besætning af også forgyldt metal. Indvendigt med et rum samt sidelomme. Produceret i Frankrig 2010. H. 11 cm, L. 20 cm, B. 2,5 cm. Original emballage samt dustbag medfølger.
Varenr: 4981790
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2018
17:41:29
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Rødt epi læder. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Rødt epi læder. Model Keepall 50. Produktionskode XL8903. B. 52, H. 29, D. 22,5 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af rødt ruskind. Fremstår med lette brugsspor samt enkelte trykmærker på skind udvendig. Nametag...
Varenr: 4956808
DKK 6.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 26-04-2018
21:02:00
DKK 3.600
Louis Vuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 60. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske Keepall Bandouliére 60 af monogram canvas. Produktionskode TH0917. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning, Indvendig foer af brunt kanvas. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Fremstår med rent interiør, let patineret kernelæder. Name tag samt ...
Varenr: 4980799
21:15:00
Louis Vuttion aftonväska
LOUIS VUITTON, handväska, cylindrisk form, vävburen plast med läderdetalker, längd 17 cm
Varenr: 4980638
21:39:00
Se mere
Louis Vuitton. Attachetaske/arbejdstaske, model Bassano MM.
Louis Vuitton, arbejdstaske model Bassano MM udført af sort epilæder. Indvendigt med flere rum samt sidelommer. Monteret med aftagelig justerbar skulderrem. Hardware af forkromet metal. Front med præget logo. Produceret Frankrig 2010. H. 31 cm, L. 39 cm, B. 8 cm. Fremstår med mindre brugsspor ...
Varenr: 4977469
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2018
19:49:00
DKK 1.700
Louis Vuitton. Garment dressbag / dragtpose
Louis Vuitton, vintage garment dressbag / dragtpose af monogram canvas, monteret indvendigt med lomme, samt montering til ophæng hvor fem bøjler medfølger. L. 55/120 cm, B.57 cm, D. 10/20 cm. Fremstår med patina, brugsspor og mindre rifter.
Varenr: 4973828
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2018
20:46:00
DKK 1.700
Louis Vuitton. Vintage kuffert
Louis Vuitton. Vintage kuffert. Monogram canvas med besætninger af kernelæder, lyst interiør med pakremme og to sidelommer. 70 x 46, D. 23 cm. Fremstår med monogram S.R., let og jævnt patineret.
Varenr: 4954298
DKK 5.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 28-04-2018
16:05:00
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55. Produktionskode SP0965. H. 30, L. 55, D. 25 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Fremstår med brugsspor herunder kernelæder patineret og med tørrerevner.
Varenr: 4982639
20:10:00
Louis Vuitton handväska Alma MM i monogrammönstra
LOUIS VUITTON, handväska Alma MM i monogrammönstrat grönt lackat skinn med detaljer i gulmetall, 28 x 38 x 18 cm, tillhörande lås och nycklar i original
Varenr: 4983218
DKK 6.177 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 28-04-2018
20:42:00
Se mere
Louis Vuitton. Sjal, uld og silke
Louis Vuitton. Sjal, uld og silke. 60% silke og 40% uld. Monogramvævet, nougatfarvet, 120x120 cm. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 4981184
DKK 2.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 29-04-2018
19:32:00
DKK 850
Tiffany & Co. og Louis Vuitton. Charms armbånd af 18 kt. guld. Vægt ca. 44,3 g. L. 18,5 cm
Tiffany & Co. og Louis Vuitton. Charms armbånd af 18 kt. guld med af romertal samt to charms med Louis Vuitton tasker med logo og rosenkvarts. Vægt ca. 44,3 g. L. 18,5 cm.
Varenr: 4915309
DKK 28.000 DK, Vejle, Dandyvej 29-04-2018
20:24:00
DKK 5.400
Louis Vuitton. Mini Lin Noelie taske af monogramcanvas og læder i pink kirsebær
Louis Vuitton. Mini Lin Noelie taske af monogramcanvas og læder i pink kirsebær, hank med forgyldt spænde, med snørelukning, mrk. VI0043. H. 18,5 cm. ekskl. hank. Fremstår med brugsspor. Kvittering fra 2003 er forevist.
Varenr: 4959674
DKK 1.800 DK, Kolding, Trianglen 29-04-2018
20:30:00
DKK 950
Louis Vuitton, Apache Utah Cafe. Mappe / briefcase af mokkabrunt læder
Louis Vuitton, Apache Utah M95452. Mappe / briefcase af mokkabrunt læder. To nøgler, dustbag samt original kvittering medfølger. Købt primo 2011. Fremstår ubrugt.
Varenr: 4967997
DKK 15.000 DK, Helsingør, Støberivej 29-04-2018
21:13:00
DKK 7.600
Louis Vuitton. Pung, model Bifold Damier.
Louis Vuitton. Pung, model Bifold Damier udført af damier ebene kanvas. Interiør med rum til sedler samt 6 kort. H. 10 cm, L. 10 cm, B.1 cm. Produceret i Spanien 2007. Fremstår med mindre brugsspor, herunder enkelt løs syning. Original emballage samt dustbag medfølger.
Varenr: 4984035
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-04-2018
17:25:00
Louis Vuitton - herre sneakers - sko str 8.5 ( 43)
Louis Vuitton - herre sneakers - sko ca. str. 43 (8,5) , læder og nylon, ruskind og lynlås. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4975992
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 30-04-2018
19:41:00
Louis Vuitton - herre sneakers - ca. str. 44 (9,5)
Louis Vuitton - herre sneakers - ca. str. 44 - 44,5 (9,5) , læder og ruskind og coated canvas Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4975995
20:00:00
Louis Vuitton rejsetaske, model Alizé 2 Poches Large. Monogram canvas.
Louis Vuitton rejsetaske, model Alizé 2 Poches Large. L. 55 cm H. 42 B. 18 cm. Produktionskode VI0974. Monogram canvas. Indvendig to store rum med dobbelt lynlåslukning samt åbnet siderum . Foer af lyst canvas. Aftagelig og justerbar skulderstrop af brunt canvas og gyldent hardware. Fremstår med ...
Varenr: 4946545
DKK 6.000 DK, Hørsholm, Hammervej 1 30-04-2018
21:03:00
DKK 1.900