Vurdering
   Varer pr. side   4 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ella Heide. Byparti, Skagen (cd)
Ella Heide (1871-1956). Byparti, Skagen. Olie på lærred. Sign. 43 x 55 cm (58 x 68 cm).

Varenr: 6211751
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-05-2022
20:25
Tage Klee, 'Klitter i Råbjerg Mile i Skagen i aftenlys'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Klitter i Råbjerg Mile i Skagen i aftenlys', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade.. Signeret. Ingen ramme, men monteret med ophæng på bagsiden. Signeret. H. 67 x 100 cm.

Varenr: 6100121

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-05-2022
16:07
DKK 2.800
Collect Furniture VinkL hylde - Sæbebehandlet eg (venstre)
Collect Furniture

 DKK 1.295,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Skagen. Seks halskæder af stål med perler (6)
Skagen. Seks halskæder af stål med perler og similisten. Længde 40 cm. (6) Denne vare er en del af konkursen fra guldsmeden i Humlebæk centret, der sælges hos Lauritz.com Herlev. Se og byd på alle varerne her

Varenr: 6196954

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-05-2022
17:23
Kurt Østervig. Par spisestole 'Skagen' model 27, (2)
Kurt Østervig. Par spisestole 'Skagen' model 27 med stel af teak, sæde betrukket med cognac læder. SH. 43 cm. Fremstillet af Brande Møbelindustri. Litteratur: Mobilia 1955. Fremstår nybetrukket med cognac farvet anilin læder. (2)

Varenr: 6136454
DKK 5.000 DK, Kolding, Platinvej 28-05-2022
20:44