Vurdering
   Varer pr. side   12 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Tage Klee 'Høfte ved Gammel Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Høfte ved Gammel Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. Uden ramme, men monteret med alu. ophæng på bagsiden. H. 67x100 cm.

Varenr: 6006506

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-07-2021
14:31
Hansen & Sørensen. Side/sofaborde fra One Collection (2).
Hansen & Sørensen. Sideborde / sofaborde fra One Collection. Bordplader af sort forbo linolium, ben af børstet stål. H. 43cm, Ø. 75cm. Fremstår med brugsslitage herunder enkelte skrammer. (2) Proveniens: Ruths Hotel, Skagen

Varenr: 6048742
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-07-2021
18:18
Design By Us Harakiri Mini lysekrone
Design By Us

 DKK 26.990,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Tage Klee 'Solnedgangslys over Råbjerg Mile i Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Solnedgangslys over Råbjerg Mile i Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. H.67 x 100 cm.

Varenr: 6050942

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-07-2021
10:17
Tage Klee, 'Klitter i Råbjerg Mile i Skagen i aftenlys'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Klitter i Råbjerg Mile i Skagen i aftenlys', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade.. Signeret. Ingen ramme, men monteret med ophæng på bagsiden. Signeret. H. 67 x 100 cm.

Varenr: 5979591

16:39
Tage Klee ''Lyserød sky over Gammel Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Lyserød sky over Gammel Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. H.60 x 60 cm.

Varenr: 6050957

DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-07-2021
14:21
Tage Klee 'Fodspor på Råbjerg Mile i Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Fodspor på Råbjerg Mile i Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. Monteret med håndlavet ramme af nøddetræ monteret med ophæng. H.67 x 100 cm ex. indramning,

Varenr: 6050963

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-07-2021
15:49
Tage Klee, 'Sandmønster på Råbjerg Mile i Skagen i aftenlys'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Sandmønster på Råbjerg Mile i Skagen i aftenlys', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. Monteret med håndlavet ramme af egetræ monteret med ophæng. H.67 x 100 cm ex. indramning,

Varenr: 5941663

17:49
Tage Klee 'Storm på Gl. Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Storm på Gl. Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. Monteret med håndlavet ramme af røget egetræ monteret med ophæng. H.67 x 100 cm ex. indramning,

Varenr: 6056876

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-07-2021
16:19
Rosendahl x Zarah Voigt Julestjerne - forsølvet (H9,5 cm)
Rosendahl

 DKK 149,95
NYHED LAURITZshop

Tage Klee 'Lige før solopgang på Sønderstrand i Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Lige før solopgang på Sønderstrand i Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. H.67 x 100 cm.

Varenr: 6050946

16:34
Tage Klee 'Skygger og kontraster på Råbjerg mile i Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Skygger og kontraster på Råbjerg mile i Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. H.67 x 100 cm.

Varenr: 6050954

18:07
Tage Klee 'Klitter i Gammel Skagen i solnedgangslys'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Klitter i Gammel Skagen i solnedgangslys', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. H.67 x 100 cm.

Varenr: 6050935

18:09
Tage Klee, 'Aftenlys over Råbjerg Mile i Skagen'
Tage Klee f.1950, prisbelønnet kunstfotograf. 'Aftenlys over Råbjerg Mile i Skagen', digital galleritryk på silkemat acryl monteret på Dibond sandwichplade. Signeret. Monteret med håndlavet ramme af nøddetræ med ophæng. H.67 x 100 cm ex. indramning,

Varenr: 5799869

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31-07-2021
17:08