Vurdering
12345...11»   Varer pr. side   309 resultater Liste Galleri
Theresa Rand for Menu. Sofabord. Model: Turning Table
Theresa Rand for Menu. Sofabord. Model: Turning Table. Fremstillet af lys eg med samt sort forkromet metal. Mål: H: 36 cm, Ø: 65 cm. I original emballage. Modelfoto.
Varenr: 6309438
Showroom: DK, Roskilde

30-11-2022
11:41
DKK 1.200
601030024002121 - Sofabord, model Hubert, hvid.
Sofabord, model Hubert, plade af hvid laminat, ben af massiv eg. H. 47, Ø. 90 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med mærker på bordplade.
Varenr: 6308204
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
15:37
DKK 845
601030019001189 - Sofabord, model 'Hubert', sort.
Sofabord, model 'Hubert', plade af fineret sortlaseret eg, ben af sortlaseret eg. H. 47, Ø. 60 cm. Fremstår i original emballage. Modelfotos.
Varenr: 6308658
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
15:37
DKK 500
DKK < 1.000
601030014001121/601030024001121 - To sofaborde, model Hubert.
To sofaborde, model Hubert. Ét af fineret eg og ét med hvid laminat. H. 42, Ø. 60 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med brugsspor. Markante kant afslag på begge borde. (2)
Varenr: 6308202
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
15:39
DKK 595
DKK < 1.000
601030014002121 - Sofabord, model Hubert.
Sofabord, model Hubert, plade af fineret eg, ben af massiv eg. H. 47, Ø. 90 cm. Udstillingsmodel.
Varenr: 6307925
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
15:41
601030003002189 - Sofabord, model Hubert, valnød.
Sofabord, model Hubert, plade af fineret valnød, sortlakeret ben. H. 48, Ø. 90 cm. Fremstår i original emballage.
Varenr: 6308719
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
15:43
DKK 500
Jens Fager for Muuto. Sidebord. Model: Soft Side Table
Jens Fager for Muuto. Sidebord. Model: Soft Side Table. Bund produceret af pulverlakeret trykstøbt aluminium. Bordplade i MDF med sort nanolaminat. Mål: Ø 41, H 41. Udstillingsmodel. Fremstår med spor efter opbevaring.
Varenr: 6258507
Showroom: DK, Roskilde

30-11-2022
18:19
30-11-2022
18:53
DKK 500
DKK 1.200
GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord
GamFratesi for Gubi. Model TS. Sofabord med plade af glas, sortlakeret stel. Fremstillet hos Gubi, model TS. H. 41, Ø. 105 cm. på plade. Udstillingsmodel med brugsspor, maling på side og brudt lakering på stel.
Varenr: 6291680
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
19:50
DKK 3.845
Gamfratesi for Gubi. Bordplade. TS.
Gamfratesi for Gubi. Bordplade. Rundt sofabord / sidebord, model TS Table, uden stel. Grøn glas overflade, med messing kant. Udstillingsmodel. Ø. 70, H. 3. Fremstår med få brugsspor.
Varenr: 6292468
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
19:54
601030014001121 - Sofabord, model Hubert
Sofabord, model Hubert, plade af fineret eg, ben af massiv eg. H. 47, Ø. 90 cm. Fremstår i original emballage. Modelfotos.
Varenr: 6308661
Showroom: DK, Herlev

30-11-2022
20:33
DKK 720
DKK < 1.000
12345...11»