Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Georg Jensen. Boligartikler (3)
Georg Jensen. Boligartikler. Lille skål af messing. Designet af Ilse Crawford. H. 6,2 cm. Ø. 12,5 cm. Bonbonniere af egetræ. Designet af Henning Koppel. H. 15,2 cm, Ø. 15,7 cm. Alfredo vase af mundblæst glas H. 20 cm. Ø. 20,4 cm. I originale æsker. (3)

Varenr: 5507256

DKK 2.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-02-2021
20:55
Arne Jacobsen, Munkegaard/Myggen barstol (6)
Arne Jacobsen 1901-1971. Munkegaard/Myggen barstole med formspændt skal valnødsfinér, ben af sorte pulverlakeret stålrør. SH 77cm. Fremstillede hos hos Howe, Middelfart. Udstillingsmodel med minimale/ingen brugsspor. (6)

Varenr: 5518332

DKK 14.000 DK, Odense, Kratholmvej 02-06-2035
19:00
DKK 5.000
Zarah Voigt Nuages Baroque Earrings Grand - Rose Drop Pearls
Zarah Voigt

 DKK 2.900,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering