Vurdering

Kupkassen: Varer uden mindstepriser

Lauritz-kupkassebanner

Ja, det er her, hvor du kan gøre et virkelig godt køb. Her finder du auktioner, hvor varer ikke har nogen mindstepris – måske falder du over dét du lige mangler, eller ikke vidste du havde brug for.

Dét kan vi nemlig også her hos Lauritz.

12345...52»   Varer pr. side   1547 resultater Liste Galleri
29-01-2023
13:20
DKK < 1.000
29-01-2023
13:21
DKK < 1.000
29-01-2023
13:24
DKK < 1.000
Ring med onyx indsats, sterling sølv, str. 54
Ring udført i sterling sølv, buet front prydet med onyx indsats. Ringstr. 54. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Varenr: 6281878
Showroom: DK, Odense

29-01-2023
13:28
DKK < 1.000
Greta M. Grossman for Gubi. Model B4. Bordlampe
Greta M. Grossman for Gubi. Model B4. Bordlampe med lakeret bevægelige skærme, farve black and white. Fremstillet hos Gubi, model B4. H. 31,5, B. 14,4, D. 14,4 cm. I original emballage. Modelfoto.
Varenr: 6327441
Showroom: DK, Herlev

29-01-2023
13:31
DKK < 1.000
29-01-2023
13:34
DKK < 1.000
29-01-2023
13:35
DKK < 1.000
29-01-2023
13:46
DKK < 1.000
Armbånd af sort nylon med uendelighedstegn med cubic zirkonia af 8 kt. guld
Armbånd af sort nylon med uendelighedstegn med cubic zirkonia af 8 kt. guld. Justerbar længde. Denne vare hidrører en ophørt smykkeforretning.
Varenr: 6328605
Showroom: DK, Odense

29-01-2023
13:47
DKK < 1.000
29-01-2023
13:49
DKK 1.200
29-01-2023
13:59
DKK < 1.000
Hübsch. Samling boliginteriør (56)
Hübsch. Samling boliginteriør bestående af tolv sorte lysestager, otte sten/kobber lysestager, tolv krukker, tolv transparente brevpressere og tolv i blå. Fremstår i original emballage med få brugsspor. (56)
Varenr: 6331671
Showroom: DK, Herlev

29-01-2023
14:07
DKK 450
DKK < 1.000
29-01-2023
15:13
DKK < 1.000
12345...52»