Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
En overnatning for 2 personer på 5-stjernede Manon les Suites - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
BEMÆRK: Denne auktion er et gavekort, og kan ikke fortrydes En overnatning for 2 personer på 5-stjernede Manon les Suites inkl. økologisk morgenmad og adgang til pool & rooftop Spa. Vores 5-stjernede hot spot i København – Manon les Suites, midt i nogle af Københavns mest attraktive ...

Varenr: 5977426
DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 16-04-2021
15:37
DKK 2.800
Frodo Mikkelsen, litografi, untitled - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
Frodo Mikkelsen, litografi, untitled Frodo Mikkelsen. 45 x 55 cm Sign. og nummereret 9/15 Galleripris: DKK 1.400 Værket er doneret af Frodo Mikkelsen Denne auktion er del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Ungdommens Røde Kors, se alle auktionerne her eller ...

Varenr: 6001036
DKK 1.100 DK, Herlev, Dynamovej 19-04-2021
15:23
Reflections Copenhagen Fan spejl
Reflections Copenhagen

 DKK 8.000,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering