Vurdering

Styrk Fremtidens KIF - velgørenhedsauktion til fordel for KIF Kolding

Byd med på den eksklusive mulighed for at opleve en træning med KIF herrerne, legendetrøjer, en VIP-tur til hjemmekamp med afhentning i Porsche samt privat butler,  Jesper Nøddesbos mizunosko med autograf og meget mere. Pengene går ubeskåret til at styrke Fremtidens KIF, så klubben kan komme tilbage til toppen af dansk håndbold.

Se, byd med og støt her

   Varer pr. side   5 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Vintage TDC pengetæller, doneret af TreOMC.
Vintage TDC pengetæller, doneret af TreOMC. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Denne auktion er en velgørenhedsauktion til fordel for KIF Kolding, som modtager hele hammerslaget samt gebyr og salærer. Bemærk, at denne vare ikke er udstillet i showroomet...

Varenr: 6012235
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 10-05-2021
16:51
Et års medlemskab af Business Koldings eftertragtede CO2-klub
Et års gratis medlemskab af Business Koldings eftertragtede CO2-klub, som er et netværk for virksomheder, der arbejder med bæredygtighed og grøn omstilling; herunder nedbringelse af CO2 udslip, grønne forretningsmodeller og FN’s Verdensmål. Konceptet er enkelt: Hvis en løsning virker for én ...

Varenr: 6012007
DKK 1.500 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-05-2021
16:20
Bernadotte & Kylberg Stockholm Aquatic vase - stor
Stelton

 DKK 1.649,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

2 timers VVS-montør sponsoreret af Bækmand VVS & Ventilation, Kolding
2 timers VVS-montør sponsoreret af Bækmand VVS & Ventilation, Kolding. Du får her muligheden for at få en gratis VVS-montør ud i 2 timer eks. materiale af en af Bækmand VVS’ dygtige medarbejdere. Virksomheden sætter en stor ære i, at arbejdet der udføres er kvalitetsmæssigt i top og afleveres ...

Varenr: 6021302
DKK 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 12-05-2021
19:29
DKK 450
Mingo Nørager, CD. 'Different Eyes'. Foto. 180 x 135 cm.
Mingo Nørager, CD. 'Different Eyes'. Foto. Sign. MN 2013, 2/6. 180 x 135 cm. Foto-værket af Mingo er doneret af Alpi Air & Sea A/S. Mingo er lige nu aktuel med den populære bog ”Kærlighed”, der er lavet i samarbejde med TV-journalisten Anders Agger. Mingo Photo er en kendt fotograf i Danmark og...

Varenr: 6012002
DKK 14.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-05-2021
15:10
Ophold for 2 personer med 3-retters middag på Comwell Kolding
Ophold for 2 personer med 3-retters middag på Comwell Kolding. Få et eksklusivt ophold for 2 personer på Comwell Kolding med en 3-retters middag i de smukke omgivelser i Kolding. Comwell Kolding ligger centralt placeret i landet med kort afstand til Kolding centrum og Kolding Station. Hotellet ...

Varenr: 6023533
DKK 2.200 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15-05-2021
20:24