Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Robert Jacobsen, cd. Indisk blæk og oliepastel, 50 x 65 cm
Robert Jacobsen (1912-1993). Komposition, Indisk blæk og oliepastel på kraftig papir, usigneret, certifikat medfølger. Mål ca. 50 x 65 cm. Uden ramme. Proveniens: Værket hidhører fra Robert Jacobsens atelier/private samling. Læs kunstnerprofil her

Varenr: 6082046
DKK 8.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10-12-2021
11:50
DKK 6.000
Robert Jacobsen, cd. Abstrakt. Olie på lærred, 50 x 65 cm
Robert Jacobsen (1912-1993). Abstrakt komposition. Olie på lærred, usigneret, certifikat medfølger med foto af værket, 50 x 65 cm. UR. Proveniens: Værket hidhører fra Robert Jacobsens atelier/private samling. Læs kunstnerprofil her

Varenr: 6082063
DKK 28.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 12-12-2021
20:20
DKK 20.000
Arne Jacobsen Tungen Stol - Sort læder og krom
HOWE

 DKK 10.585,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering