Vurdering
   Varer pr. side   3 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Niels Erik Skovballe. 'Icon I Can Bear'
Niels Erik Skovballe (f. 1945). 'Icon I Can Bear', olie på plade, sign. monogram 2020. 25 x 19 cm (30 x 24 cm). Niels Erik Skovballe er netop nu aktuel med udstillingen 'Stadig i kunstens bjørnetjeneste' i sit eget galleri, Galleri Skovballe i Ullerslev, fra 10. til 24. oktober. Udstillingen ...

Varenr: 6097755
DKK 4.000 DK, Vejle, Dandyvej 17-10-2021
20:20
DKK 6.400
Niels Erik Skovballe. 'Stille vår - erantis i musselmalet kop'
Niels Erik Skovballe (f. 1945). 'Stille vår - erantis i musselmalet kop', olie på plade, sign. monogram 2021. 19 x 27 cm (39 x 48 cm). Niels Erik Skovballe er netop nu aktuel med udstillingen 'Stadig i kunstens bjørnetjeneste' i sit eget galleri, Galleri Skovballe i Ullerslev, fra 10. til 24. ...

Varenr: 6097720
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 17-10-2021
20:25
DKK 3.800
Norman Foster termo tebrygger, 1 l - stål/golden
Stelton

 DKK 1.299,00
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

Niels Erik Skovballe. 'Stille vår - anemoner i vinglas'
Niels Erik Skovballe (f. 1945). 'Stille vår - anemoner i vinglas', olie på plade, sign. monogram 2021. 24 x 19 cm (29 x 23 cm). Niels Erik Skovballe er netop nu aktuel med udstillingen 'Stadig i kunstens bjørnetjeneste' i sit eget galleri, Galleri Skovballe i Ullerslev, fra 10. til 24. ...

Varenr: 6097749
20:41