Vurdering
   Varer pr. side   18 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Advanced Elements FireFly, oppustelig kajak.
Advanced Elements FireFly model AE1020-Y, oppustelig kajak samt fodpumpe model AE5001. Max vægt. 113 kg. Original emballage. Vejl. udsalgspris samlet 1.820 DKK.

Varenr: 6002064

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-04-2021
16:40
DKK 500
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , Silver
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , Silver. Rygtaske udviklet til motorcyklister. Aerodynamisk Polycarbonat skal, oversize skulderstropper med rum til mobiltelefon. Indvendig med mange rum, bl.a op til 17'' Mac-book eller 15'' notebook. Mål H. 48 B. 35 D. 24 cm. Fremstår ubrugt i original kasse.

Varenr: 5959488
DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 20-04-2021
16:59
Holmegaard Design With Light Lanterne - Smoke (25 cm)
Holmegaard

 DKK 699,95
NYHED LAURITZshop

Køb eksklusivt design til faste priser med fri levering

AXIO, Usa: ' Kawasaki Tekno Hardpack' . Motorcykel rygtaske
AXIO, Usa: ' Kawasaki Tekno Hardpack' . Rygtaske udviklet til motorcyklister. Aerodynamisk ydre skal, oversize skulderstropper med rum til mobiltelefon. Indvendig med mange rum, bl.a op til 17'' Mac-book eller 15'' notebook. Mål H. 45 B. 32 D. 20 cm. Fremstår ubrugt i original kasse.

Varenr: 5959783
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-04-2021
16:45
SMC, Ram 503 ATV, Street quad ATV - 2300-75174-00008-15.
SMC, Ram 503 ATV, quad ATV med motor fra Subaru. Kan ikke indregistreres til gadebrug. Waisteguard samt div. reservedele medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns ...

Varenr: 6000859
DKK 30.000 DK, Odense, Kratholmvej 21-04-2021
DKK 12.000
Renault Dauphine Gordini 1964
Renault Dauphine Gordini 1964 Restaureret for nogle år tilbage Starter og kører rigtig godt Rust fri Flot kabine og lakering med ganske lidt patina Stel nummer: 003544 Speedometer viser: 84110 km Sidst veteran synet i DK: 13.06.2019 Sidste registrerings nummer i DK: BM18564 ...

Varenr: 5988340
DKK 50.000 DK, Vejle, Dandyvej 21-04-2021
DKK 42.000
Mercedes 230 CE 1981
1981 Mercedes 230 CE 2,3 Aut Yderst regulær Mercedes i i den attraktive coupe model Virkelig flot renoveret interiør Stel nummer: WDB12324312009865 Speedometer viser: 216738 km Registreret i Polen fra 1981 – 2020 Service bog 1981 – 1989 (0 – 100000 km) Sælges uden afgift ...

Varenr: 5997143
DKK 60.000 DK, Vejle, Dandyvej 21-04-2021
20:05
DKK 37.000
Samling kayak effekter (47)
Samling kayak effekter, bestående 6 stk. Outer cover AE1012-G, 1 Kayak AE1017-O, 1 Kayak AE1012-R, 5 kasser á 12 stk. Zip Care. 9 stk. Summer Shower, SS760. 12 stk. Thunder Shield Silicone Waterproofing (Én fremstår uden låg). 6 stk. Separate sæder. Fremstår i original emballage (47)

Varenr: 5997792

DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2021
20:20
AdvancedFrame Ultralite, oppustelig kajak.
AdvancedFrame Ultralite, oppustelig kajak med tilhørende Advanced Elements ekstra udstyr: - Spray Skirt model AE2026 Vejl. udsalgspris ca. 6.000 DKK.

Varenr: 5924616

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-04-2021
14:29
DKK 650
Bjørn Wiinblad Rosalinde Vase
Bjørn Wiinblad

 DKK 999,95
NYHED LAURITZshop

Varenr: 5893077

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-04-2021
14:48
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , blå.
AXIO, Usa: Swift 2.0 Hardpack , blå. Rygtaske udviklet til motorcyklister. Aerodynamisk Polycarbonat skal, oversize skulderstropper med rum til mobiltelefon. Indvendig med mange rum, bl.a op til 17'' Mac-book eller 15'' notebook. Mål H. 48 B. 35 D. 24 cm. Fremstår ubrugt i original kasse.

Varenr: 5959454
DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-04-2021
16:53
AdvancedFrame SPORT, oppustelig kajak. (6)
AdvancedFrame SPORT, model AE1017-O. Oppustelig kajak med tilhørende Advanced Elements ekstra udstyr: - Cover AE2046 - Lumbar sæde AE2013 - Adjustable Sup Paddle, model AE 2032 - Cargo Pak rygsæk 32L - Wolverine waterproof bag Original emballage. Vejl. udsalgspris samlet ca. 6500 DKK. (6)

Varenr: 6005380

DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-04-2021
15:12
JAP stationær motor, 1940/1950
JAP stationær motor, 1940/1950'erne. Brugs- og alderspræg. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. Mål ca: H. 44 x 30 x 35 cm.

Varenr: 5984547
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-04-2021
18:58
358/21 - Suzuki 70HK bådmotor
Suzuki 70HK bådmotor. 4 takt påhængsmotor. L. 155 cm. Serienummer: 07001F-861411. Fremstår med kraftige brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for motorens funktionsdygtighed. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Vestegns Politi. Se alle auktionerne her

Varenr: 6003034
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-04-2021
19:02
DKK 3.800
Dacia Sandero, 1.5 dCi 90 Stepway Van inkl. moms. årgang 2015.
Dacia Sandero, 1.5 dCi 90 Stepway Van Stelnummer: UU15SDCLC52723184 Km.tal: 100.144 km Indregistreret første gang: Juni. 2015 Model årgang: 2015. Farve: Hvid. Drivkraft: Diesel Effekt: 90 HK Motor. 1,5 L. Gear: Manuelt Stofkabine Multimedia system Alufælge. Har været ...

Varenr: 6004750
DKK 50.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-04-2021
19:29
DKK 11.000
Beige Bajaj 150 cc. Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1978. Fremstillet på licens fra Vespa. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul Nyt dækken ...

Varenr: 5992434
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2021
10:12
DKK 12.500
AdvancedFrame Ultralite, oppustelig kajak med tilhørende Advanced Elements ekstra udstyr: - Pagaj / kano padel model TNP 3006 - Pumpe model AE2009 - Spray Skirt model AE2007 Vejl. udsalgspris ca. 6.000 DKK.

Varenr: 6006437

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2021
10:29
Preben Hornung - stregætsning, fladbidning
BORCH Editions

 DKK 5.000,00
NYHED LAURITZshop

Vespa scooter, Super 150. årg. 1974. Blå.
Vespa Super 150 ccm. årg. 1974. Uden dansk registrering. Udenlandske registreringspapirer (Bali) medfølger. Der kræves kørekort til motorcykel for kørsel med denne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med kraftige brugsspor samt med flade dæk. Nøgle medfølger ikke. Bemærk,...

Varenr: 6005545
DKK 14.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2021
20:39
Austin Seven Ulster 1931
AUSTIN SEVEN EA SPORTS ULSTER 1931

Drivmedel: Bensin
Växellåda: Manuell
Fordonsår: 1931
Färg: Orange
Märke: Austin
Modell: EA Sports "Ulster"
Motor: 18kW
Km: Uppgift saknas

Senast godkända besiktning: 1998-06-26

Fordonet visas på annan plats
Visning av fordonet bokas med Mikael Johnn
tel: 070-328 80 64

Köparprovisionen är 15% inkl moms samt 95 kr i fast avgift

För information om fordonet, kontakta Mikael Johnn
tel: 070-328 80 64

Leverans av fordonet till Danmark eller Tyskland kan arrangeras, kontakta Mikael Johnn
tel: 070-328 80 64

Varenr: 6006271
DKK 175.466 SE, Stockholms Auktionsverk, Helsingborg 25-04-2021
21:17
Se mere