Vurdering
   Varer pr. side   18 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bajaj Beige/guld, 150 cc, Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1974. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul. Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Nyt dækken medfølger Nyt spejlsæt (ikke originalt) ...

Varenr: 5656793
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-07-2020
19:19
DKK 12.500
Peugeot Expert 2,0 varevogn, årgang 2009, inkl. moms.
Peugeot Expert 2,0 varevogn, inkl. moms. Årgang: 2009 Stelnummer: VF3XTRHRH9Z002317 KM tal ved seneste syn feb. 2019: 110.000 km. Drivkraft: Diesel. Motor: 2,0 L Effekt: 136 HK. Manuelt gear. Nøgler medfølger. Sæder betrukket med stof. Fremstår med manglende kilerem til ...

Varenr: 5661441
DKK 35.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-07-2020
19:21
DKK 11.500
Peugeot Boxer 2,2 kassevogn årgang 2012, inkl. moms.
Peugeot Boxer 2,2 kassevogn inkl. moms. Årgang: 2012 Stelnummer: VF3YASMFA12120340 KM tal: 80.800 km. Drivkraft: Diesel. Motor: 2,2 L Manuelt gear. Nøgle medfølger. Sæder betrukket med stof. Har været startet og kan køre. Batteri afladt, skift af batteri eller booster ...

Varenr: 5662990
DKK 60.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-07-2020
19:22
DKK 21.000
Peugeot Boxer 2,2 kassevogn inkl. moms. Årgang: 2012 Stelnummer: VF3YASMFA12120333 KM tal: 83.137 km. Drivkraft: Diesel. Motor: 2,2 L Manuelt gear. Nøgle medfølger. Sæder betrukket med stof. Har været startet og kan køre. Bilen trænger til indvendig og udvendig vask og...

Varenr: 5667870
DKK 70.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-07-2020
19:23
DKK 21.000
Beige Bajaj 150 cc. Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1978. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul Nyt dækken medfølger Nyt spejlsæt (ikke originalt) ...

Varenr: 5656791
19:40
BMW motorcykel, model R60/5
BMW motorcykel, model R60/5 med bagagetaske monteret. Indregistreret første gang i 1973. Custom pinstripe lakering. Kørt 65549 km. Fremstår med smadret speedometer glas. Reg. attest fra '84 medfølger samt diverse bøjler og bakspejl. Motorcyklen har ikke været startet, så motorens stand er ukendt....

Varenr: 5706837
DKK 25.000 DK, Odense, Kratholmvej 07-07-2020
20:15
DKK 11.000
Porsche 911 Carrera, bilkomponent/spoiler
Porsche 911 Carrera, bilkomponent/spoiler. Gummikant, mørkeblå lakering, med producentprægning på bagsiden, H. 31 cm, B. 117 cm, D. 60 cm, fremstår med aldersrelaterede brugs- og slitagespor, delvist med små ridser.

Varenr: 5374072
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 07-07-2020
20:17
DKK 335
Kawasaki jetski model 750SS årg. ca 2000

Varenr: 5672896
DKK 25.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-07-2020
20:18
DKK 12.500
2-åres rigger ' GORM'
2- åres inrigger ' GORM' . Årer medfølger. Renovering må påregnes. L. ca. 8,5 m. B. 110 H. 40 cm.

Varenr: 5703558
DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-07-2020
20:57
Rolls Royce Silver Shadow fra 1975
Rolls Royce Silver Shadow fra 1975. 6.75-liter V8 Kørte Kilometer: 74.000 Registreringsdato 10. Juli 1975 Bilen indregistreret i Danmark Bemærk: Besigtigelse kun i følge aftale med Lauritz.com, Esbjerg. Afhentning foretages på anden adresse.

Varenr: 5701906
DKK 365.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 09-07-2020
20:15
DKK 195.000
4- åres inrigger ' Engsø' bygget af Karl Poulsen, Løgstør.
4- åres inrigger ' Engsø' bygget af Karl Poulsen, Løgstør. Båd nr. 487. Årer medfølger. Renovering må påregnes. L. ca. 11 m. B. 120 H. 45 cm.

Varenr: 5699523
DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-07-2020
19:01
Bajaj 150 cc. Scooter
Bajaj 150 cc med nummerplade fra Indien.1973. Indiske originale papirer og nøgler medfølger.Topfart ca. 90 km. Motorcykel kørekort kræves. Afgift ikke betalt. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Nyt læderbetræk med lomme på reservehjul Nyt dækken medfølger Nyt spejlsæt (ikke originalt) ...

Varenr: 5655855
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-07-2020
20:10
DKK 1.800
Motorcykel Fram "Flying Horse"
MOTORCYKEL, Fram, "Flying Horse", 1950-tal, originallack, höjd 108, längd 200 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Varenr: 5709765
DKK 2.844 SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö 11-07-2020
15:44
Se mere
Ford T fra 1925, restaureringsprojekt
Sortlakeret Ford T to dørs sedan fra 1925 med lærredsbeklædt tag. Motornummer 11340697. Originale købskontrakt m.m. medfølger. Restaureringsprojekt. Fremstår i kraftig aldersrelateret stand med rust, defekt siderude, skader og mangler. Eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for ...

Varenr: 5689521
DKK 50.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-07-2020
DKK 26.000
Ford Focus, st. car, 1,6 TDCI
Ford Focus, st. car, 1,6 TDCI. 211000km. Indregistreret første gang august 2008. Der er ikke registreret restgæld i bilen. Der medfølger 1 nøgle. Fremstår med alm. brugsspor, lidt snavset, samt et par buler på førersiden. Bilen starter uden videre. Lauritz.com garanterer ikke for bilens stand ...

Varenr: 5710715
DKK 28.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-07-2020
DKK 5.800
Moto Guzzi, Moto Guzzi 850 Leman lI, motorcykel.
Moto Guzzi, Moto Guzzi 850 Leman ll, 1000 ccm, 82 hk, 1980, 107000 km, m.afgift. larkeret grøn og hvid, monteret med brunt lædersæde Moto Guzzi 850 Leman ll køre og starter som den skal, løbende vedligeholdt af autoriseret moto guzzi mekaniker. Alt dokumentation forlægger. restaureret og gjort...

Varenr: 5706137
DKK 60.000 DK, Helsingør, Støberivej 11-07-2020
20:45
DKK 31.000
Giantco, Sprint SE, 3 SE D23 lille knallert
Giantco, Sprint SE, 3 SE D23 lille knallert, 49,5 cm3, Har kørt 5095 km. stelnr. LNGTCDBL09C301353. 1 nøgle og reg.attest medfølger. Reg. juli 2009. Fremstår med brugsspor, 1 knækket sidespejl, nogle fejl og mangler, ej. testet, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5708402
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-07-2020
19:43
DKK 500
3 stk. TMS, Z2 139 QMB-A, 3 knallerter, 49 cm3, reservedele (3)
3 stk. TMS, Z2 139 QMB-A lille knallert, 49cm3, Har kørt 241 / 312 og 492 km. stelnr. LAEAB24009B991062, LAEABZ4009B991055 og LAEABZ4009B991049. Alle med stor topbokse, 3 par nøgler samt reg.attest medfølger. Alle reg. dec. 2009. Fremstår med kraftige brugsspor, 2 stk med skader, defekter og ...

Varenr: 5708404
DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 14-07-2020
21:00
DKK 650