Vurdering
   Varer pr. side   2 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Stokke Trip Trap barnestol bøg
Peter Opsvik. Trip Trap højstol/ barnestol af massivt lakeret bøg, monteret med trinvis justerbart sæde og fodbræt. H. 78 cm. Stolen blev lanceret i 1972. Fremstillet af Stokke. Fremstår med brugsspor og mærker.

Varenr: 6122954
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 03-12-2021
17:32
Bolette & Louise Blædel 'bObles-træ' - til fordel for Ungdommens Røde Kors
Stiftere og indehavere af bObles, Bolette og Louise Blædel, har lavet et helt unikt håndskåret krokodillejuletræ, som er pyntet med en masse skønne multifunktionelle tumlemøbler. bObles er kendte for deres motorisk stimulerende møbler, som både børn har lyst til at lege med, og forældre har lyst ...

Varenr: 6116580

DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
19:20
DKK 4.600