Vurdering
   Varer pr. side   5 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
bObles. Pippi tumlemøbler (6) - til fordel for Red Barnet
bObles. Pippi tumlemøbler. Kraftigt EVA-skum uden farlige ftalater. (6) - Stylter (across) - Abe (Annika) - 2 par Balancesko (Pippi) Sæt foden på stylterne, tag fat i toppen og mærk hvordan krydskoordinering bliver udfordret når ben og arme skal arbejde sammen om at flytte stylterne ...

Varenr: 6118072

DKK 1.400 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
12:25
DKK 900
Par Orange børnestole (2)
To barnestole af orange plast. Design af Luigi Colani for Topsy. Sædehøjde 29 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og savmærke i en stol.

Varenr: 6023764
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
13:36
DKK 1.200
bObles. Pippi tumlemøbler. Kraftigt EVA-skum uden farlige ftalater. (6) - Båd (Tommy) - Hest (Tommy) - 2 par Balancesko (Annika) En båd, en trekant og en cylinder. Sæt en fod på hver side af båden og vip fra side til side. Læg trekanten på toppen af båden som sejl, og cylinderen ...

Varenr: 6118073

15:25
bObles. Pippi tumlemøbler (2) - til fordel for Red Barnet
bObles. Pippi tumlemøbler. Kraftigt EVA-skum uden farlige ftalater. (2) - Cirkus Beam (Pippi) - Mini hest (across) Pippi Circus beam består af 2 dele. Sammen har du en sjov og udfordrende balance bum som kan forvandle et hvert barn til en ægte cirkusartist. Prøv at balancer stående ...

Varenr: 6118074

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2021
17:25
Stokke Trip Trap barnestol bøg
Peter Opsvik. Trip Trap højstol/ barnestol af massivt lakeret bøg, monteret med trinvis justerbart sæde og fodbræt. H. 78 cm. Stolen blev lanceret i 1972. Fremstillet af Stokke. Fremstår med brugsspor og mærker.

Varenr: 6122954
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 03-12-2021
17:32