Vurdering
12345...6»   Varer pr. side   158 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
6979 Taarnby damecykel
Taarnby damecykel med 1 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBT11631U. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på forhjul, rust på kæde og skruer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6106457
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 05-12-2021
08:50
4967 Accell Group. Batteri til elcykel
Accell Group. Batteri til elcykel. L. 37 cm. Fremstår med brugsspor, afslag. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6113334
09:58
6956 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 5cm. Stelnr. WAK31396D. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på kæde, skruer, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6102934
10:24
6914 Sco damecykel
Sco damecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WBL38458L. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, rust på kæde, skruer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6099474
10:28
7076 - Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK181933B Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte samt defekt krank. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110329
14:00
7059 - MBK damecykel
MBK damecykel med 7 defekte gear. Str. 46 cm. Stelnr. WMB47996G Fremstår med brugsspor, rust på kæde og bolte. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6110309
14:06
6791 Nishiki herrecykel
Nishiki herrecykel med 9 gear. Str. 45 cm. Stelnr. WN26951B. Fremstår låst, med brugsspor, defekt støtteben, hul i sadel, rust på kæde, skruer og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6092635
14:21
6976 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK092330C. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på baghjul og bagskærm, slidt sadel, rust på baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6102965
14:52
6855 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 47 cm. Stelnr. WBK063617E. Fremstår låst, med brugsspor, defekt sadel, rust på pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6107254
14:53
6958 Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WBK119969U. Fremstår låst, med brugsspor, revner i forskæmrust på bagagebærer, kæde og pedalarm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6102937
14:56
6615 Everton damecykel
Everton damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. WBK041928A. Fremstår låst, med brugsspor, defekt eg på baghjul, rust på kæde, bagagebærer og baghjulsnav. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6092279
16:24
31421 SCO damecykel
SCO damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBL61403K. Fremstår med brugsslitage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111367
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 05-12-2021
17:33
30021 Centurion damecykel
Centurion damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WAK51188X. Fremstår med brugsslitage herunder let rust, manglende greb, hul i sæde mm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111005
17:39
26921 Puch barnecykel
Puch barnecykel med 3 gear. Str. 29 cm. Stelnr. WBL28833P. Fremstår med brugsslitage herunder rust samt flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111376
17:41
32121 Montana damecykel
Montana damecykel med 3 gear. Str. 55cm. Stelnr. WCH015637P. Fremstår med brugsslitage herunder let rust samt skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6123602
17:43
31721 Nishiki damecykel
Nishiki damecykel med 3 gear. Str. 54cm. Stelnr. WN16717Z. Fremstår med brugsslitage herunder let rust, skrammer samt låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6123592
17:45
27921 Puch barnecykel
Puch barnecykel med 3 gear. Str. 30 cm. Stelnr. WBL61520R. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111380
17:51
33221 SCO damecykel
SCO damecykel med 7 gear. Str. 53cm. Stelnr. WBL64007M. Fremstår med brugsslitage herunder let rust samt skrammer samt defekt håndbremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6122957
17:53
7183 Centurion herrecykel
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr. WAK40810C. Fremstår med brugsspor, uden greb, huller i sadel, rust på pedaler. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6123181
17:54
27021 Cityglide barnecykel
Cityglide barnecykel med 3 gear. Str. 36 cm. Stelnr. WBL65340M. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111393
17:55
31521 X-Zite herrecykel
X-Zite herrecykel med 24 gear. Str. 45cm. Stelnr. WTT15017R. Fremstår med brugsslitage herunder let rust samt skrammer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6122730
17:57
30321 United damecykel
United damecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WW50102T. Fremstår med brugsslitage herunder låst samt flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111321
17:59
27821 SCO herrecykel
Ralight damecykel med 21 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WBL105754T. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk samt defekt bremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6111371
18:01
29421 Mustang damecykel
Mustang damecykel med 3 gear. Str. 54 cm. Stelnr. DB34818N. Fremstår med brugsslitage herunder låst baghjul (muligvis defekt lejre) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6110970
18:03
28821 SCO damecykel
SCO damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBL30512G. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6110927
18:05
31021 Raleigh damecykel
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WN79660C. Fremstår med brugsslitage herunder flad på begge dæk. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Varenr: 6123482
18:41
Avenue damecykel
Avenue Broadway damecykel med 7 gear. Str. 50 cm. Stelnr. WMB80621F. Fremstår ulåst samt med brugsslitage herunder hul på sæde samt lette skrammer mm.

Varenr: 6125940
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 05-12-2021
19:12
DKK 500
4944 Rocky damecykel
Rocky damecykel med 3 gear. Str. 51 cm. Stelnr. BYP130104117. Fremstår med brugsspor, defekt forbremse, rust på styr, pedalarm, kæde og skruer. P> Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6108006
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2021
09:06
7308 - Kildemoes damecykel
Kildemoes damecykel med defekte gear og håndbremse. Stel str. 47. Låst. Stelnummer WBK181336B. Fremstår med kraftige brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6125992
10:38
7337 - Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Låst. Stel str. 57. Stelnummer TWBK103341. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 6126046
10:38
12345...6»