Vurdering
123»   Varer pr. side   82 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Mustang, dame el-cykel, sort
Mustang, dame el-cykel, sort, 7 gear. Stel str. 50 cm. Stelnummer: WDB 60886P, Fremstår med brugsspor, mangler nøgle og oplader.

Varenr: 5897102

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
09:29
Mustang 'Devotion' matsort herre elcykel str. 28'' 3 gear.
Mustang 'Devotion' matsort herre elcykel str. 28'' 3 gear. Udstillingsmodel, fremstår delvist usamlet. Nøgle, pedaler, batteri og oplader medfølger. Stelnr. WDB617348V. Ikke testet.

Varenr: 5897827

09:42
DKK 900
Mustang herre el-cykel, sort
Mustang herre el-cykel, sort, 3 gear. Str. 54. Stel nr. WDB63738R. Udstillingsmodel, fremstår usamlet og med enkelte håndteringsmærker. Batteri, oplader og nøgle medfølger. Ingen kurv. Virker ved tjek.

Varenr: 5897765

09:48
Mustang herre elcykel sort. Et gear. Str. 54 cm.
Mustang herre elcykel sort. Et gear. Str. 54 cm. Udstillingsmodel, fremstår med smuds og delvist usamlet. Pedaler, batteri, oplader samt nøgler medfølger. Ikke testet.

Varenr: 5898122

09:51
DKK 650
Mustang dame el-cykel, grå
Mustang dame el-cykel, grå, 1 gear. Str. 50. Stel nr. WDB62122R. Udstillingsmodel, fremstår usamlet og med enkelte håndteringsmærker. Batteri, oplader og nøgle medfølger. Ingen kurv. Virker ved tjek.

Varenr: 5897786

09:55
Mustang elcykel Devotion 28'' 3 gear.
Mustang elcykel Devotion 28'' 3 gear. fremstår med skrammer og ridser. Stel nr. WDB617414V. usamlet. batteri, nøgler og oplader medfølger. Virker ved tjek.

Varenr: 5897728

10:03
Tre herrecykler (3)
Von Backhaus herrecykel med 7 gear. Str. 60 cm. Stelnr. WVBA01649D MBK herrecykel med 7 gear. Str. 59 cm. Stelnr. WMB51236F Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 48 cm. Stelnr. 8153 Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. Auktioner ...

Varenr: 5912071
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
11:54
DKK 900
Tre damecykler (3)
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBK785249G Kildemoes damecykel med 3 gear. Str. 52 cm. Everton damecykel med 3 defekte gear. Strr. 52 cm. Stelnr. WBK119919X Fremstårmed brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. ...

Varenr: 5912074
11:55
DKK 500
Tre herrecykler (3)
Kildemoes herrecykel med 7 gear. Str. 56 cm. Stelnr. WBK287308Z Bastavus herrecykel med 7 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WTVU833170Z SCO herrecykel med 7 defekte gear. Str. 59 cm. Stelnr. WBL89867L Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. ...

Varenr: 5912075
11:55
DKK 900
Tre damecykler (3)
Winther damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WAV14348F Centurion damecykel med 7 defekte gear. Str. 50 cm. Stelnr. WAK41923U Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Str. 57 cm. Stelnr. WBK101274U Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er ...

Varenr: 5912076
11:55
DKK 450
SCO damecykel
SCO damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WBL19796P Fremstår med brugsspor, Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5912104
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
11:56
DKK 850
Tre herrecykler (3)
Centurion herrecykel med 7 gear. Str. 64 cm. Stelnr. WAK43652K CS herrecykel med 7 defekte gear. Str. 58 cm. Stelnr. WTVBA4130525J Cube herrecykel med 7 elektriske gear. Str, 45 cm. Stelnr. WOW11874LP1211M Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. ...

Varenr: 5912077
11:57
DKK 900
Tre damecykler (3)
Centurion damecykel med 3 gear. Str. 45 cm. Stelnr. WAK30768X Mustang damecykel med 7 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WMB51593H Everton damecykel med 78 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBK136238V Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. ...

Varenr: 5912078
11:57
DKK 450
Christiania ladcykel.
Christania ladcykel med 7 gear. Str. 57 cm. Stelnr, CS26004N Fremstår med brugsspor, defekt bagbremse og manglende batteri.

Varenr: 5877603
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
11:57
DKK 4.400
8021 Christania ladcykel
Christania ladcykel med elmotor og 8 gear. Str. 57 cm. Stelnr. cs36088m. Fremstår med brugsspor og manglende batteri. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle ...

Varenr: 5912206
11:58
DKK 4.400
Mustang, sort herre el-cykel.
Mustang, sort herre el-cykel størrelse 54 cm. Stelnummer WDB86175V. Udstillingsmodel med håndteringsspo9r og mærker. Oplader medfølger ikke.

Varenr: 5876159

DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
12:41
DKK 500
Mustang, dame el-cykel, grøn
Mustang, dame el-cykel, grøn, 7 gear, bagagebærer. Stel str. 50 cm. Stelnummer WDB61895R. Nøgle og oplader medfølger, fremstår med lettere brugsspor, herunder skævhed i bagskærm og baghjul, usamlet.

Varenr: 5904261
13:58
DKK 3.600
Mustang, dame el-cykel
Mustang, dame el-cykel. 7 gear. Stel str. 52 cm, Stelnummer: WDB60065R. Fremstår usamlet, nøgle medfølger ikke.

Varenr: 5904258

14:16
Mustang Augusta, dame elcykel med syv gear, sort.
Mustang Augusta, dame elcykel med syv gear, sort. Stelnummer: WDB61152R. Stel str. 52 cm. Udstillingsmodel. Delvis samlet, i original emballage. Fejl i elektrisk system. Beslag til computer defekt. Kurv og Nøgler medfølger ikke.

Varenr: 5905121

14:51
Mustang, herre el-cykel.
Mustang, herre el-cykel. Sort størrelse 54. Stelnummer WDB62949R. Fremstår delvist usamlet i originalindpakning med ridser og mærker.

Varenr: 5905119

14:52
DKK 850
Centurion damecykel
Centurion damecykel med 8 gear. Str. 53 cm. Stelnr. WAK02880N Fremstår med mindre brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5912101
15:10
Ladcykel
Ladcykel med 3 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WJWG810063K Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklen er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher

Varenr: 5912455
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2021
15:11
DKK 1.300
To damecykler (2)
Raleigh damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WN25083G Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 54 cm. Stelnr. WBK060151E Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ...

Varenr: 5912100
15:11
DKK 450
Tre damecykler (3)
SCO damecykel med 3 gear. Str. 49 cm. Stelnr. WBL46096N Kildemoes damecykel med 7 gear. Str. 52 cm. Stelnr. WBK207888C Centurion damecykel med 24 defekte gear. Str. 49 cm. Stelnr. WAK37471Z Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. ...

Varenr: 5912437
15:26
DKK 450
Mustang, herre el-cykel, sort
Mustang, herre el-cykel, sort, 7 gear, batteri og oplader. Stel str. 50. Stelnummer WDB61693R. Fremstår med brugsspor, herunder et beskadiget forhjul.

Varenr: 5910319
DKK 3.400
Faggin - Italy, Rennrad mit Aluminiumrahmen 7005, Shimano Tiagra Ausstattung
Rennrad von Faggin, Italy. Handgefertigte Konstruktion mit Rahmen aus Aluminiumrohr Typ 7005. Ausgestattet mit Shimano Komponenten: Bremsen, Rennpedale, Schnellspannnaben und Kurbelgarnitur, Tiagra Schaltung. Maße Rahmenhöhe: 60 cm Gebrauchsspuren, leicht verschmutzt, Rahmen mit einigen ...

Varenr: 5901568
DKK 2.608 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 24-01-2021
20:08
DKK 820
Mustang, dame el-cykel, hvid.
Mustang. Hvid dame el-cykel med 7 gear. Størrelse 46 cm. Stelnummer WDB60936N. Fremstår med brugsspor og smuds. Lader, kurv og nøgler mangler.

Varenr: 5912403

20:38
DKK 450
Enik, racercykel/cykel, model 'Falzarego', metal, plast, læder, Italien
Enik, racercykel/cykel, model 'Falzarego', metal, plast, læder, Italien. Racercykel med rødlakeret stel, hvid lædersadel og hvide plastikgreb på styret, med flere producentbetegnelser, H. 93 cm, L. 165 cm, B. 39 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugs- og slitagespor, stedvist med oxidationsspor,...

Varenr: 5897910
DKK 2.608 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-01-2021
20:47
DKK 335
Tre herrecykler (3)
MBK herrecykel med 1 gear. Str. 58 cm. Stelnr. WMB57972C MBK herrecykel med 8 gear. Str. 62 cm. Stelnr. WMB43306E Centurion herrecykel med 1 gear. Str. 55 cm. Stelnr. WAK35035C Fremstår med brugsspor, fejl og mangler, rust på kæde, bolte og beslag. Cyklerne er låst. Auktioner ...

Varenr: 5913256
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
08:32
DKK 900
Mustang, el damecykel, sort, med 7 gear.
Mustang, el damecykel, sort, med 7 gear. Størrelse 52 cm. Stelnummer WDB69935M. Fremstår med brugsspor. Nøgler til batteri og lås mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 5842633

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-01-2021
09:16
123»