Kategori  Vurdering
   1 2  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ukendt, damecykel, 5343
Ukendt damecykel med 6 gear og stel str. 50. Stel nr. WMR3365R. Fremstår låst og med brugsspor og kæderust. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282636
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2019
11:22:00
Nishiki, damecykel, 5325
Nishiki damecykel med 8 gear og stel str. 48. Stel nr. WN22424X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282608
13:23:00
Raleigh, Damecykel. 5259
Raleigh. Damecykel. str. 56, 7 gear stelnummer: WN79966B. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5285232
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-03-2019
18:21:00
Jupiter, Damecykel. 5134
Jupiter. Damecykel. str. 58, 3 gear. stelnummer: WMB34103U. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5261345
18:45:00
MBK, Damecykel. 5291
MBK. Damecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WMB61938V. Fremstår med brugsslitage og mærker, baghjul rustet fast samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5285231
19:20:00
Centurion, herrecykel, 5351
Centurion herrecykel med 7 gear og stel str.50. Stel nr. WAK42971A. Fremstår låst og med bøjede eger i baghjul. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282592
19:22:00
Bianchi Gold Race 300
BIANCHI, sportcykel, Gold Race 300, tidigt 2000-tal, 16-växlad, 25 tum, med Sigma Sport cykeldator, cykelpump med manometer medföljer
Varenr: 5283404
DKK 4.273 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 28-03-2019
12:24:00
Se mere
Jupiter, damecykel, 5319
Jupiter damecykel med 3 defekte gear og stel str. 53. Stel nr. WBK096823X. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282597
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-03-2019
13:23:00
Centurion, damecykel, 5229
Centurion damecykel med 7 defekte gear og stel str. 55. Stel nr. WAK44340B. Fremstår låst og med styr som er stramt at dreje. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280860
14:26:00
Raleigh, damecykel, 5221
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN31390X. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280828
14:26:00
Raleigh, damecykel, 5236
Raleigh damecykel med 7 defekte gear og stel str. 46. Stel nr. WN79828C. Fremstår låst, med rust på kæden og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280911
19:26:00
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s
Herskind & Herskind, bicycle, Denmark, 1990s Mudguards and rack made of wood. Brown leather saddle. Handlebars with suede. Varnished in green. Frame height approx. 54.5 cm. 6 gear hub. Number 37 of a limited edition of 500. Wear and signs of age, some scuffing / minimal chips.
Varenr: 5249402
DKK 11.175 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-03-2019
20:35:00
DKK 5.588
Kildemoes, damecykel 5187
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 50. Stel nr. WBK375716B. Fremstår låst og med knækket håndbremse. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5274996
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-03-2019
11:26:00
Kildemoes, damecykel, 5219
Kildemoes damecykel med 3 defekte gear og stel str. 50. Stel nr. WBK115366U. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5280825
11:26:00
Kildemoes, damecykel, 5337
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 46. Stel nr. WBK145831A. Fremstår låst og med løs bagskifter. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5282625
12:22:00
DKK 500
SCO, Herrecykel. 5292
SCO. Herrecykel. str. 56, 7 gear. stelnummer: WBL134199A. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274682
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-03-2019
17:35:00
Centurion, Damecykel. 5265
Centurion. Damecykel. str. 52, 7 gear stelnummer: WAK39376S. Fremstår med brugsslitage og mærker samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274699
17:36:00
Raleigh, damecykel, 5246
Raleigh damecykel med 3 gear og stel str. 55. Stel nr. WN34831Z. Fremstår låst og med rust på kæden. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5274486
18:19:00
Kildemoes, herrecykel, 5230
Kildemoes herrecykel med 7 gear og stel str. 55. Stel nr. WBK207383C. Fremstår ulåst og uden kædeskærm samt med knækkede eger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5287351
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-03-2019
10:48:04
Kildemoes, damecykel, 5237
Kildemoes damecykel med 7 gear og stel str. 52. Stel nr. WBK191085G. Fremstår låst og med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varenr: 5288125
16:56:35
Batavus, Damecykel. 5314
Batavus. Damecykel. str. 52, 7 gear. stelnummer: WTVT156980X. Fremstår med brugsslitage og mærker, defekter ved gear skift samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274657
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-03-2019
17:11:00
Løbehjul / ladvogn
Løbehjul af lakeret metal, fortil med lad, hjul af gummi samt fodbremse. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor herunder ridser, mærker, rust mm.
Varenr: 5287476
DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 30-03-2019
20:11:00
Løbehjul / ladvogn
Løbehjul af lakeret metal, fortil med lad, hjul af gummi samt fodbremse. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor herunder ridser, mærker, rust, løst styr mm.
Varenr: 5287473
20:30:00
DKK 900
Winther, Damecykel. 5304
Winther. Damecykel. str. 48, 7 gear. stelnummer: WAV40971A. Fremstår med brugsslitage og mærker, defekter ved gear skift samt overskåret lås. Fejl og mangler må forventes. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 5274645
21:05:00
Specialized cykelhjelm
Specialized cykelhjelm model Prevail, str. 54-60 cm. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 5282735
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
13:41:00
Scott F01 Aerodynamic Sceince Carbon, racercykel.
Racercykel fra Scott model F01 Aerodynamic Sceince med fuld Carbon stel monteret med Shimona 105, 18 speed komponentgruppe. Dura Ace fælge model C50 monteret med Continental Grand Prix 4000 dæk. Ritchey carbon sadelpind. Stel str. 50 cm. Hjulstørrelse: 26 tommer. Fremstår med minimale brugsspor.
Varenr: 5282729
DKK 20.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-03-2019
19:02:00
DKK 10.000
Fixie Bike (sort/grøn)
Fixie singlespeed cykel (Ingen gear) •Fritløbende nav (som en normal cykel) •Stel størrelse: 52 cm (Passer til 165-185 cm) •Hjulstørrelse: 58 cm •Stel: Stål •Forgaffel: Stål •Bremser: For og Bag bremser •Vægt: 11 kg •Cyklen kommer delvist samlet og skal justeres og efterspændes. Modelfoto, ...
Varenr: 5271577

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 31-03-2019
20:13:00
Vespa Gran Luxe fra 1963 150cc.
Vespa Gran Luxe veteran motorcykel /scooter. Indregistreret første gang 1963. Model 150ccm. Løbende istandsat og renoveret med originale dele. Senere omlakeret til "Ferrari rød". Har kørt 61322 km. Reservehjul, reservehjulsophæng, 2 hjelme samt nøgler medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Den...
Varenr: 5280647
DKK 34.000 DK, Herning, Engdahlsvej 31-03-2019
20:27:00
DKK 22.000
Herrecykel i mørkeblå aluminium, Nexus Shimano gear.
Herrecykel udført med stel i mørkeblå aluminium. Med bagagebære, skærme, kædeskærm samt støttefod. H. til saddelpind fra jord: 75 cm. Data: Bygget i EU 3 indvendige Shimano Nexus gear For samt fodbremse Lovpligtige reflekser CE godkendt
Varenr: 5243752

DKK 4.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 31-03-2019
20:36:00
DKK 1.800
Brixton. Herre samt damecykel (2)
Brixton. Herre- samt damecykel med sortlakeret stel. Fremstår med brugsslitage, flade dæk. (2)
Varenr: 5285760
DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-03-2019
20:56:00
 1 2  >>