Vurdering
   Varer pr. side   11 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
To lange Galla/selskabskjoler str. 7/8 (2)
En lang gul selskabskjole med draperet top herpå påsyede palietter. Lynlås i siden. Lang turkis selskabskjole med draperet top, lynlås bagpå. Begge ubrugte og i str. 7/8 (2)

Varenr: 6066899
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 09-12-2021
16:11
Alyce Design. Lysegrå balkjole med broderier samt perler.
Alyce Design. Lysegrå balkjole med broderier samt perler. Str. 14 (L) Fremstår med minimale brugsspor.

Varenr: 6103849
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
19:15
Pajar Canada. Sort dunjakke med pelsforet hætte str. XL
Pajar Canada. Sort dunjakke med pelsforet hætte. Front med lynlås og knaplukke, taljeret model. Str. XL. Dog ret lille i størrelsen. Rygl. 90 cm, bryst. 100 cm. Ingen brugsspor

Varenr: 6118175
DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 10-12-2021
19:46
Birger Christensen pels af mahogni mink ca str 38 (2)
Birger Christensen pels af udrykket mahogni mink, front med hægter og indstikslommer, længe 100 cm, ærmer 54 cm, ryg 56 cm str 38. Brugsspor og rep. ved lomme. Hat medfølger. (2)

Varenr: 6118492
DKK 2.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 11-12-2021
13:56
Burberry. Frakke, str. 34
Burberry. Frakke i changerende bordeaux med sorte knapper med tilhørende bælte. Spænder i sort læder. Str. 34. Længde fra nakkesøm til nedre kant ca. 82 cm. Brystmål ca. 84 cm. Dustbag og original pose medfølger.

Varenr: 6124167
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 13-12-2021
19:43
Saint Laurent, dame jeans, str. 26
Saint Laurent, dame jeans med lynlåslukning, str. 26, nye, ubrugte og med mærkat på.

Varenr: 6127669
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 13-12-2021
20:11
Shiromuku bryllupskimono
Shiromuku bryllupskimono af hvid silke dekoreret med broderet påfuglemønster og rhinsten. En Shiromuku er en del af det traditionelle brude ensemble, der bæres ved en Shinto-bryllupsceremoni. Fremstår med lette brugsspor.

Varenr: 6107771
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 13-12-2021
20:50
Saint Laurent, dame jeans, str. 27
Saint Laurent, dame jeans med knappelukning, str. 27, nye, ubrugte og med mærkat på.

Varenr: 6127670
21:14
NATURES Collection. 'Linna Unique' jakke af ræv og dansk mink, str. M
NATURES Collection. 'Linna Unique' jakke af unikke sammensyede pelsstykker af ræv og dansk mink. Jakken er udført i et enkelt moderne kraveløst design med brede ærmer, en stor lomme i venstre side samt hægtelukning. Indvendigt foret med matchende lyst fór med indvendig lomme. Str. M (rummeligt ...

Varenr: 6124963

DKK 20.000 DK, Vejle, Dandyvej 15-12-2021
20:09
DKK 15.000
NATURES Collection/ Copenhagen Fur. 'Gloria' jakke af Silver Blue dansk mink, str. 38-40
NATURES Collection/ Copenhagen Fur. 'Gloria' jakke af Silver Blue dansk mink. Udført med design af skiftevis brede bånd af naturlig længde mink afløst af smalle bånd af klippet mink, indvendigt foret med matchende silke med indvendig skjult lomme. Jakken er desuden udført med stiklommer, ...

Varenr: 6124962

20:35
DKK 15.000
NATURES Collection. 'Katniss' jakke af russisk zobel, str. 40
NATURES Collection. 'Katniss' jakke af premium quality russisk zobelpels i tværgående design. Udført med 3/4 ærmer samt monteret med hægtelukning og stiklommer. Indvendig foret med 100% silke. Str. 40. Mærket: NATURES Collection. Martes Zibellina. Made in Germany. Ryglængde: 57 cm. Brystvidde: ...

Varenr: 6124960

DKK 32.000 DK, Vejle, Dandyvej 15-12-2021
20:56
DKK 25.000