Vurdering
Mine søgeagenter   Gem liste   Opret søgeagent
   Varer pr. side   10 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Samling mavedanser tøj(14)
Samling mavedanser tøj bestående af tre perle og palietbesatte overdel/bikinitoppe med hægtelukning. Tre perle og palietbesatte mavebælter med hægtelukning. Et skørt. Fem dekorerede tørklæder samt hals og armbåndsmanchet. Fremstår med brugsspor. (14)

Varenr: 6146485
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2022
19:22
NATURES Collection. 'Katniss' jakke af russisk zobel, str. 40
NATURES Collection. 'Katniss' jakke af premium quality russisk zobelpels i tværgående design. Udført med 3/4 ærmer samt monteret med hægtelukning og stiklommer. Indvendig foret med 100% silke. Str. 40. Mærket: NATURES Collection. Martes Zibellina. Made in Germany. Ryglængde: 57 cm. Brystvidde: ...

Varenr: 6124960

DKK 32.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2022
20:30
DKK 25.000
NATURES Collection/ Copenhagen Fur. 'Gloria' jakke af Silver Blue dansk mink, str. 38-40
NATURES Collection/ Copenhagen Fur. 'Gloria' jakke af Silver Blue dansk mink. Udført med design af skiftevis brede bånd af naturlig længde mink afløst af smalle bånd af klippet mink, indvendigt foret med matchende silke med indvendig skjult lomme. Jakken er desuden udført med stiklommer, ...

Varenr: 6124962

DKK 20.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-01-2022
20:40
DKK 15.000
Burberry. Frakke, str. 34
Burberry. Frakke i changerende bordeaux med sorte knapper med tilhørende bælte. Spænder i sort læder. Str. 34. Længde fra nakkesøm til nedre kant ca. 82 cm. Brystmål ca. 84 cm. Dustbag og original pose medfølger.

Varenr: 6138751
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-01-2022
19:56
Saint Laurent. teddybearjakke til dame, str. 36
Saint Laurent, teddybearjakke, model Heaven. Flere læderdetaljer på ærmer, skulder og ryg, rib ved krave, nederste kant og ærmer, knappelukning, lommer med lynlås, str. 36, L. 61 cm. Ærmelængde 62 cm. Brystmål 108 cm. Lette brugsspor samt enkelte områder lettere smudset.

Varenr: 6127674
DKK 10.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-01-2022
18:44
Britt Sissick. A-formet silkekjole - til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse
Britt Sissick. A-formet silkekjole. Str, 38. Modelfotos. Vejl. udsalgspris 4.500 dkr. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion i samarbejde med Ladies Affairs til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse. Se alle auktionerne her. Alle indtægter går direkte og ...

Varenr: 6147951

DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
12:15
DKK 1.200
Six Ames. Kjole og vest - til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse
Six Ames. Kjole og racoon vest. Str. 38 - mulighed for at vælge anden størrelse. Modelfotos. Vejl. udsalgspris 3.500 dkr. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion i samarbejde med Ladies Affairs til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse. Se alle auktionerne her. ...

Varenr: 6145881

DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
13:00
Baum Und Pferdgarten. Ternet skjorte og nederdel - til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse
Baum Und Pferdgarten. Ternet skjorte og nederdel. Str, 36. Modelfotos. Vejl. udsalgspris 6.198 dkr. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion i samarbejde med Ladies Affairs til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse. Se alle auktionerne her. Alle indtægter går ...

Varenr: 6145873

DKK 3.200 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
14:00
RAVN RAVN. Pallietkjole - til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse
RAVN RAVN. Pallietkjole. Str. 38. Modelfotos. Vejl. udsalgspris 1.800 dkr. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion i samarbejde med Ladies Affairs til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse. Se alle auktionerne her. Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Støt ...

Varenr: 6148733

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
14:30
DKK 450
Baum Und Pferdgarten. Jakke og nederdel - til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse
Baum Und Pferdgarten. Jakke og nederdel. Str. 36. Blå. Modelfotos. Vejl. udsalgspris 3.298 dkr. Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion i samarbejde med Ladies Affairs til fordel for Støt Brysterne, Kræftens Bekæmpelse. Se alle auktionerne her. Alle indtægter går direkte ...

Varenr: 6145853

DKK 1.700 DK, Herlev, Dynamovej 29-01-2022
15:00
DKK 450