Vurdering
12»   Varer pr. side   45 resultater Liste Galleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid  Næste bud
Fotovogn / fotopodie, gråmalet træ på hjul
Fotovogn / fotopodie, gråmalet træ på 4 hjul. Plade af masonit. H. 154. B. 249. D. 164 cm. Brugsspor.

Varenr: 6265595
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 29-09-2022
12:31
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter (8)
Bang & Olufsen.Musikanlæg, beolab/beocenter, bestående af: To Beolab 3500 Fire beolab 4000 (enkelte huller i front) Beocenter 2 på stand og med vægbeslag desuden div ledninger og en fjernbetjening Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (8)

Varenr: 6210520
DKK 8.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 29-09-2022
13:23
Bang & Olufsen. Beovision 6 med fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beovision 6 type 9200, på stand. Beo4 fjernbetjening medfølger. Ej testet. Hvis pinkode påkræves medfølger den ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6268688
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
18:57
Kenwood L07CII forforstærker samt 2 stk. L05M effektforstærkere (3)
Kenwood. L07CII forforstærker samt 2 stk. L05M effektforstærkere. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 6276720
DKK 2.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-09-2022
20:08
DKK 3.200
Bang & Olufsen mikrofon i æske af palisander, model BM5
Bang & Olufsen mikrofon på stativ i tilhørende æske af palisander, model BM5. Manual & org, garantibevis medfølger. Stedvise brugs- og aldersspor; herunder små rustanløb. Lauritz garanterer ikke for funktionaliteten. Æskemål: 29 x 20 x 5 cm.

Varenr: 6276328
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 29-09-2022
21:08
DKK 1.200
Samling lamper og udstyr til fotostation
Samling udstyr til fotostation bestående af tre lamper, softboxes, bouncere, baggrundsstativ, baggrunde med forskellige farver samt diverse udstyr og tilbehør. Fremstår med alm. brugsspor.

Varenr: 6266752
DKK 7.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
10:23
Philips Stereo Music Centre 903
Philips Stereo Music Centre 903 med pladespiller og båndspiller. 57x37 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6263631
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-09-2022
14:13
Canon PowerShot G3 kamera + tilbehør
Canon PowerShot G3 PC 1032 camera no 6334506687 m/ CANON ZOOM LENS 7.2-28.8mm 1:2.0-3.0, Canon dæksel, PowerShot skulderrem i CULLMANN Ultralight fototaske + tilbehør bl.a. CANON Speedlite 430EX blitz i Canon etui, HAMA stativ, to fotokort & Vega Telescope ZOOM 15-40 x 50 i org. æske. Fremstår m/...

Varenr: 6267415
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-09-2022
15:03
Micropod højttalersæt. (2)
Micropod højttalersæt med monteringsbeslag til vægophæng. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor og ridser.

Varenr: 6267852
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
16:53
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varenr: 6091265
17:57
Ib Fabiansen for Bang & Olufsen mm. Jet 606 højttalere til byggemøbel, palisander. (2)
Ib Fabiansen for B&O samt B&O højttaler, best. af to højttalere, type ST 606 med stofcover og type 606 af fineret palisander med lammeleret træfront. H. 50-54. L. 34-35 D. 14-43 cm. Fremstår med alm. aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6266561
DKK 2.400 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-09-2022
19:14
DKK 1.200
KTAS. Telefon 'Symaskinen'
'Symaskinen', bordtelefon stemplet : 'Københavns Telefon Aktieselskab'. Monteret med grøn stofledning. H. 30, B. 26 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6275501
DKK 3.200 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
19:15
DKK 3.200
Hasselblad , Kamera model H4D-50 med objektiver og tilbehør
Hasselblad , Kamera model H4D-50 med objektiver og tilbehør. Objektiver: HC 50-110 mm 3,5-4,5 HC 150 mm. 3,2 HC 80 mm 2,8 Ext. 13 og 26 mm. Converter H 1,7x. Taske, opladere og div. tilbehør medfølger. Original æske til kamera medfølger.

Varenr: 6274684
DKK 35.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-09-2022
19:58
DKK 27.000
Leica Standard. Ca. år 1936
Leica Standard. i sortlakeret/nickel udgave, serie nr. 212489, monteret med teleskopisk Leitz Elmar 1:3,5 F 50 mm. objektiv. Ca. år 1936. Fremstår afprøvet og funktionsdygtig med aldersrelateret brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6270384
DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-09-2022
20:01
DKK 6.000
Bang & Olufsen. Beomaster 1900 samt to Beovox S45 højtalere. (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 1900 samt to Beovox S45 højtalere. Fremstår med brugsspor herunder ridser / mærker forekommer. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 6271657
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-09-2022
20:10
Canon objektiv 70-200 mm. ultrasonic
Canon objektiv 70-200 mm. ultrasonic. L: 22,5 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Varenr: 6263368
DKK 6.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-09-2022
20:23
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42" fladskærms TV på fødder. H. 119 cm., B. 107 cm. Fremstår med brugsspor, mindre ridse i skærm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6252287
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-09-2022
20:31
Ericsson m.fl. Par telefoner ant. militær / felttelefoner (2)
Ericsson m.fl. Par telefoner ant. militær / felttelefoner. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme (2)

Varenr: 6268901
DKK < 1.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30-09-2022
20:47
Forstærker. Denon AVR 4308.
Incl målermikrofon, to stk fjernbetjening samt manual. Vægt: ca. 18,9 kg. Effekt: 7 x 140 w i 8 ohm. Div pre-out udgange. Fremstår med røglugt. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6272796
DKK 1.000 DK, Kolding, Platinvej 01-10-2022
08:05
202110661 - Sony trådløse høretelefoner.
Sony trådløse høretelefoner. Kabel og oplader medfølger ikke. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6272811
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-10-2022
09:09
202106516 - Marshall Sæt høretelefoner
Marshall. Sæt høretelefoner. Fremstår med brugsspor. kabler og stik samt oplader medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Varenr: 6276773
13:30

Varenr: 6091263
14:31
Leica A60 stereoskop
Leica A60 stereoskop med tilhørende lysforsats model MEB123 og bordstativ. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6216388
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-10-2022
17:36
DKK 5.000

Varenr: 6091259
17:55
Canon EOS kamera mm
Canon EOS 1000D kamera. Der medfølger linse 35-135mm, oplader og taske. Alm. brugsspor

Varenr: 6277035
DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 01-10-2022
19:18
Samling objektiver
Samling objektiver her i blandt to Schneider-Kreutznac (28 og 135 mm.) Til Kodak. En Schneider-Kreutznac 200 mm. (ukendt system) og en Beroflex 85-200 mm. (ukendt system) Samt taske. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6274490
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-10-2022
19:49
Bang & Olufsen. TV-bænk, model 'Attyca 2'
Bang & Olufsen. TV-bænk, model 'Attyca 2' af lysegrå laminat med ben af sort og forkromet metal. H. 57,5 L. 158 D. 158 cm. Fremstår med brugsspor, heraf ridser/mærker.

Varenr: 6275454
DKK < 1.000 DK, Kolding, Platinvej 01-10-2022
19:50
Panasonic LED TV samt Finlux TV m. fjernbetjeninger (4)
Panasonic fladskærms LED TV på fod model TX-50GX810E serienr.NH-9540385 h.64,5 x 112 cm samt Finlux fladskærms TV model 32-FHE-4660 med vægbeslag h.43 x 73 cm. Begge med fjernbetjening. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6274626
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-10-2022
14:10
Et par Telesonic højtalere (2)
Et par Telesonic højtalere H 166 cm. Mærkat foran fra S. Heide København. Brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6274762
DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-10-2022
14:14
National Geographic. Metaldetektor
National Geographic. Digital metaldetektor med display. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med almindelige brugsspor.

Varenr: 6277812
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-10-2022
15:36
12»