Vurdering
12»   Varer pr. side   45 resultater ListeGalleri
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Sigma zoomobjektiv til Pentax AF (Z,PZ serier)
Sigma zoomobjektiv til Pentax AF (Z,PZ serier) 70-300 mm. F4-5,6 DL Macro. Fremstår ubrugt i original emballage.

Varenr: 6114975
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
11:02
Olympus OM20 kamera med tilbehør.
Olympus OM 20 spejlreflex kamerahus med 50mm. 1:1,8 objektiv og 80-200 mm. 1:4,5 objektiv og Flash. To objektiver til Pentax 35-80 mm 1:4-5,6 og Sigma 28-80 mm. 1:3,5-5,6 Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugssor.

Varenr: 6112033
12:29
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Varenr: 6091260
12:43

Varenr: 6102099
13:36
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Varenr: 6063027
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
13:43
DKK 5.600
RCA Radio fra 1920'erne med Bang & Olufsen Transformator
RCA Radio fra 1920'erne med Bang & Olufsen LF Transformator og fire radiorør. Kabinet af mahogni B 55 cm. D 25 cm H 22 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6125892
DKK 4.000 DK, Aalborg, Nibevej 09-12-2021
18:03
11 stk B&O originale reservedele (11)

Varenr: 6110069
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 09-12-2021
18:03
3 stk vintage B&O pickup-arme
3 stk vintage B&O pickup-arme af bakelit. 1940'erne. (3)

Varenr: 6110079
18:05
Princess Peach 'Nintendo-træ' - til fordel for Ungdommens Røde Kors
Princess Peach har i år pyntet et Nintendo træ. Hun har bl.a. pyntet juletræet med den helt nye Nintendo Swtich OLED-model og det nye Mario Party Superstars spil, så du kan konkurrere mod dine venner i en masse forskellige mini-spil. Byd med på Princess Peachs juletræ og gør dig klar til at ...

Varenr: 6116561

DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-12-2021
19:10
DKK 3.800

Varenr: 6091266
19:16
Denon pladespiller model DP-47F
Denon. Fuld automatisk quartzstyret pladespiller, model DP-47F, High Performance, med kabinet af imiteret træ. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6129183
20:37
DKK 1.700

Varenr: 6091262
21:03

Varenr: 6116549
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-12-2021
11:26

Varenr: 6091259
12:47
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen TS 404.
Spolebåndoptager. Linnet & Laursen, TS 404. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. Mål 60 x 31 cm.

Varenr: 6119705
DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10-12-2021
14:46

Varenr: 6091265
14:50
Peter J. Lassen. Et sæt Montana højtalere, model LSP24 (Small). (2)

Varenr: 6088108
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 10-12-2021
15:07
Samling fotoudstyr
Samling professionelt fotoudstyr, bl.a. Manfrotto 'Avanger', Multiblitz Variolite Compact 600 m.m. Fremstår med alm. brugsslitage, Lauritz.com garanterer ikke for funktionen, samt eventuelle fejl og mangler.

Varenr: 6091939
DKK 5.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 10-12-2021
22:23
Luxmann. Digital synthesized & Amplifier (2)
Luxmann. Digital synthesized T-111L samt Amplifier LV-111. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Varenr: 6125668
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-12-2021
11:49
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere (3)
Bang & Olufsen. Beosound 4 samt par Beovox 3000 højttalere. Manglende kabler samt vægbeslag til højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme, Beosound 4 fremstår defekt. (3)

Varenr: 6112382
DKK 3.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-12-2021
15:48
DKK 1.200
Luxman. Forstærker, model L-430 samt KEF par højttalere, model 105 (3)
Luxman. Forstærker, model L-430. KEF 105 Reference Series II / Type SP1118/80. To højttalere, kabinet af valnøddetræ, tophøjtalere med vippefunktion. Fremstår med brugsspor bla. ridser, visir med lille hul m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (3)

Varenr: 6129207
DKK 2.000 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-12-2021
16:41
Nikon. 2 kamerahuse, 4 objektiver mm.
Nikon m.fl. Kamerahuse, objektiver mm. best. af:Objektiv AF-S nikkor 85 mm f/1.8G i original emballage, objektiv AF-S nikkor 55-200 mm 1:4-56G ED, objektiv AF-P nikkor 70-300 mm 1:4.5-6.3G ED, AF-S nikkor 35mm 1:1.8G, kamerahus D3100, kamerahus D40x samt minolta lysmåler og revue fotolampe. ...

Varenr: 6119245
DKK 4.600 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 11-12-2021
19:09
JBL. Subwoofer samt to satellithøjttalere (3)
JBL. Subwoofer model SUB 6 samt to satellithøjttalere model Control 1 Xtreme, Subwoofer 30 x 43, H. 32,5 cm. Control H. 22, B. 15, D. 14 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)

Varenr: 6102765
DKK 3.000 DK, Nivå, Stejlepladsvej 11-12-2021
19:10
Samling pladespillere (19)
Samling pladespillere. I alt 19 stk. JVC QL-A2, Technics SL-23A (pickup mgl.), Technics SL-3200, Lenco, Beogram 1800 m. MMC5 Pickup, Beocenter 4600, Beogram 2400 (pickup mgl.), Dual 505, Philips 104, Philips 705, Radionette 5000, Eltra 1037, Eltra Bella musica 997 m. Monarch pladespiller, ...

Varenr: 6126352
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2021
19:17
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere (3)
B&O Beocenter 1400 samt S30 højttalere. Der medfølger højttalerkabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Varenr: 6028434
19:21
Bang & Olufsen. Beogram 6000, Beomaster 4000 samt par C40 højtalere (4)
Bang & Olufsen. Beogram 6000 monteret med MMC 20EN pickup, Beomaster 4000 samt par C40 højtalere. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

Varenr: 6129214
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2021
19:57
DKK 500
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 laptop med Intel Core i5 1135G7 / 2.4 GHz, Win 10 Pro 64-bit, 16 GB RAM, 256 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe, 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD), Iris Xe Graphics, Wi-Fi 6, Bluetooth, WWAN-opgraderbar, sort, Nordisk Keyboard. Fremstår ny og ubrugt i original ubrudt ...

Varenr: 6113513
DKK 10.500 DK, Odense, Kratholmvej 11-12-2021
20:26
DKK 6.800
Microsoft HoloLens 2, smartbriller
Microsoft HoloLens 2, Smartbriller 3D, 64 GB - Wi-Fi 5, Bluetooth - 8 Megapixel kamera - 566 g · En ergonomisk, trådløs og selvstændig holografisk enhed med virksomhedsparate applikationer, der øger brugerens præcision og produktivitet. Fremstår ubrugt i original emballage. Lauritz.com ...

Varenr: 6125317
DKK 20.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-12-2021
21:20
DKK 12.000
Kaffeautomat fra N&W model FB55 DK silver
Kaffeautomat fra N&W model FB55 DK silver. N&W GLobal Vending S.P.A. Valbrembo Bg Italy. Serienummer 62511351. H. 84 B 38 D 36,5 cm. Fremstår med brugsspor.

Varenr: 6121975
DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2021
11:48
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7-40 højtaler.
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 fladskærms-tv med BeoLab 7-40 højttaler, monteret på motoriseret gulvstand. H. i alt 125 cm. Skæm mål 63,5 x 107,5 cm. Fjernbetjening, samt div. manualer medfølger. Virker i flg. rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Pinkode til tv: 3974

Varenr: 6104075
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2021
15:43
12»